...

Ar gyvenant užsienyje galima steigti Lietuvoje mažąją bendriją?

Žinių bazė

2020.06.02

Esu Lietuvos pilietė, mano gyvenamoji vieta deklaruota Jungtinėje Karalystėje, kurioje turiu aktyvų verslą. Ar galiu steigti mažąją bendriją ir dirbti Lietuvoje, gyvenamoji vieta būtų Lietuvos Respublikoje, o deklaruota Jungtinėje Karalystėje? Kokia tvarka būtų mokant mokesčius? Ar galima turėti du skirtingus aktyvius verslus dviejose šalyse?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Mindaugas Samkus

Atstovas spaudai / Registrų centras

Publikavimo data: 2020-06-08 08:56

Sveiki, taip, mažąją bendriją (MB) galima steigti net ir negyvenant Lietuvoje. MB nariu gali būti visi fiziniai asmenys, nepriklausomai nuo...

Publikavimo data: 2020-06-08 08:56

Sveiki, taip, mažąją bendriją (MB) galima steigti net ir negyvenant Lietuvoje. MB nariu gali būti visi fiziniai asmenys, nepriklausomai nuo jų pilietybės ar deklaruotos gyvenamosios vietos. Jei turite lietuvišką elektroninį parašą, MB per 1 d.d. galite įsteigti pasinaudodami Registrų centro savitarna https://www.registrucentras.lt/savitarna/. Daugiau informacijos apie juridinių asmenų steigimą galite rasti čia https://www.registrucentras.lt/p/671.

Ekspertai

Mindaugas Samkus

Mindaugas Samkus

Atstovas spaudai / Registrų centras

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.