...

Reklama vyrams

Žinių bazė

2020.05.17

Parduodame prekes, skirtas tik vyrams, susijusias su sveikatinimu, nuo sporto prekių, sporto treniruočių, koučingo palsaugų ir t. t. Kaip geriausia pasiekti šį segmentą? Ar reikia galvoti apie influencerius, ar tik FB, ar Google Ads. Kiti kanalai kaip TikTok, Instagram? Žinoma viskas yra biudžetai, viską su protu. Nuo pardavimų  20 proc. sumos eina marketingui.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Tomas Morkūnas

Vadovas / Skaitmeninė rinkodaros agentūra „The Future of Advertising“

Publikavimo data: 2020-04-28 13:23

Gana abstraktus segmentas, pirmiausiai Jums reikėtų išsigryninti, kas tiksliai yra Jūsų potencialus klientas. Tik tuomet galvoti, kokiais reklamos kanalais būtų...

Publikavimo data: 2020-04-28 13:23

Gana abstraktus segmentas, pirmiausiai Jums reikėtų išsigryninti, kas tiksliai yra Jūsų potencialus klientas. Tik tuomet galvoti, kokiais reklamos kanalais būtų galima jį pasiekti. Jei negalite įvardinti, kokias konkrečiai prekes parduodate, Jūsų atveju būtų reikalinga individuali konsultacija.

Giedrius Morkūnas

Internetinio marketingo strategas / emarketingoauditas.lt

Publikavimo data: 2020-07-24 13:01

Skirkite tikrai daug laiko Tikslinės auditorijos išsigryninimui. Tuomet žiūrėkite kokie internetinio marketingo kanalai leidžia pasiekti šį konkretų tikslinės auditorijos segmentą....

Publikavimo data: 2020-07-24 13:01

Skirkite tikrai daug laiko Tikslinės auditorijos išsigryninimui. Tuomet žiūrėkite kokie internetinio marketingo kanalai leidžia pasiekti šį konkretų tikslinės auditorijos segmentą. Jei tai yra sportuojantys vyrai Lietuvoje nuo 20 iki 30 metų, kurie dievina lauko tenisą, tuomet galite rinktis influencerius, kurie gerai žinomi lauko teniso bendruomenėje. Jei tai yra sportuojantys vyrai Vilniuje nuo 20 iki 30 metų, kurie kiloja svarmenis ir rūpinasi mityba, susiraskite prekybos taškus, kurie prekiauja maisto papildais ir partneriaukitės su jais. Jei tai yra sportuojantys vyrai Lietuvoje nuo 20 iki 30 metų, kurie mina dviračius, susiraskite FB grupes kurios apie tai diskutuoja ir reklamuokitės ten. Kitaip sakant viskas priklauso nuo konkrečios tikslinės auditorijos. Kuo tiksliau ją nustatysite, tuo aiškiau bus koks kanalas tinkamiausias.

Daugiau atsakymų

Ekspertai

Giedrius Morkūnas

Giedrius Morkūnas

Internetinio marketingo strategas / emarketingoauditas.lt

Tomas Morkūnas

Tomas Morkūnas

Vadovas / Skaitmeninė rinkodaros agentūra „The Future of Advertising“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.