...

Nuo ko pradėti rinkodaros planavimą tarptautiniam internetiniam projektui? Kaip žinoti kokios priemonės efektyviausios?

Žinių bazė

2014.08.13

Neseniai startavo tarptautinis internetins projektas. Jis dar nėra žinomas vartotojams, nėra lengvai randamas google. Kokios priemonės pigiausios ir efektyviausios žinomumo gerinimui? Nuo ko pradėti ar nuo SEO, ar socialinių tinklų, ar nuo awords?

Kokią marketingo agentūra galėtumėte parenkomeduoti (dirbančią ne tik su vietinėmis rinkomis) ?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Eidmantas Ivanauskas

IT inžinierius

Publikavimo data: 2014-08-13 14:43

Bet kokio internetinio projekto pradžia – detalaus plano ir strategijos ruošimas. Nė vienas žingsnis negali būti žengtas aklai. Svarbiausia pasirinkti...

Publikavimo data: 2014-08-13 14:43

Bet kokio internetinio projekto pradžia – detalaus plano ir strategijos ruošimas. Nė vienas žingsnis negali būti žengtas aklai.

Svarbiausia pasirinkti kanalus, per kuriuos įmanoma efektyviai pasiekti vartotojus, bei  tinkamas marketingo priemones. Jų pasirinkimas itin priklauso nuo projekto tipo, srities bei Jūsų tikslų – SEO, Affiliate marketingas, aktyvumas socialiniuose tinkluose, el. laiškų marketingas ir naujienlaiškiai, pay-per-click (PPC) reklama – tai tik keli pasiūlymai.

Jeigu Jūsų biudžetas ribotas, patartina pasikliauti specialisto patarimais, o ne eksperimentuoti patiems. Viena iš agentūrų, su kuria turėjau patirties ir likau nustebintas jų profesionalumo – SEM.lt. Vystant internetinius projektus itin svarbu išlikti lankstiems – ši kompanija ne tik dirba pasauliniu mastu ir puikiai išmano internetinio marketingo priemonių funkcionalumą, tačiau geba pritaikyti tinkamiausius įrankius skirtingoms kompanijoms.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.