...

Arbatos pakavimas, kokie leidimai būtini?

Žinių bazė

2014.02.23

Norėčiau pakuoti arbata į savos gamybos pakuotes. Arbata būtų perkama iš prekybos tinklo, ką turėčiau žinoti, kokius leidimus susiderinti, kokia informaciją pateikti ir ką padaryti, kad galčėiau ja prekiauti. Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Dalia Foigt-Norvaišienė

Advokatė, teisės patarėja / Nepriklausoma advokatų kontora „COBALT”

Publikavimo data: 2020-01-03 11:09

Vadovaujantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais pirmiausia Jums reikėtų pagalvoti apie teisinės formos savo veiklai pasirinkimą. Tai galėtų  būti juridinis...

Publikavimo data: 2020-01-03 11:09

Vadovaujantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais pirmiausia Jums reikėtų pagalvoti apie teisinės formos savo veiklai pasirinkimą. Tai galėtų  būti juridinis asmmuo ar pažyma apie vykdomą individualią veiklą. Visi subjektai, kurie vykdo maisto tvarkymo veiklą (pradedant nuo kavinių ir restoranų baigiant gatvės prekeiviais) privalo turėti nustatyta tvarka išduotą leidimą – Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą (MTSPP). Norint jį įgyti reikia kreiptis į atitinkamą teritorinę Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą ir pateikti: (1) nustatytos formos prašymą; (2) maisto tvarkymo patalpų projektą (planą) su įrenginių išdėstymu; (3) maisto tvarkymo proceso aprašymą; (4) įmonės vadovo įsakymą dėl Rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų principais pagrįstos savikontrolės sistemos taikymo. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad be reikalavimo turėti MTSPP tiekiami į rinką maisto produktai turi būti tinkamai paženklinti pagal Lietuvos higienos normos HN 119: 2002 „Maisto produktų ženklinimas“ bei Lietuvos Respublikoje parduodamų daiktų (prekių) ženklinimo ir kainų nurodymo taisyklių reikalavimus.

Ekspertai

Dr. Dalia Foigt-Norvaišienė

Dr. Dalia Foigt-Norvaišienė

Advokatė, teisės patarėja / Nepriklausoma advokatų kontora „COBALT”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.