...

Koks rekomenduojamas „Amazon“ „shippingo“ būdas?

Žinių bazė

2019.01.30

Kokį „shippingo“ būdą rekomenduotumėte? Ar galima kaip nors kontroliuoti „shippingą“, kad vieno produkto „Amazon“ nedalintų per atskirus „shipmentus“?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Robertas Jackus

Direktorius / Abipus pasaulio, UAB

Publikavimo data: 2019-01-30 09:34

Asmeninė patirtis rodo, kad kuo didesnis kiekis prekių vienoje siuntoje, tuo mažiau dalina. Jei norite išsiųsti 40 SKU po 1...

Publikavimo data: 2019-01-30 09:34

Asmeninė patirtis rodo, kad kuo didesnis kiekis prekių vienoje siuntoje, tuo mažiau dalina. Jei norite išsiųsti 40 SKU po 1 vnt., gali išskaidyti į kelis sandėlius. Jei siųsite tuos pačius 40 SKU, bet bendras vienetų skaičius bus 200–300, išskaidys į mažiau sandėlių. Tarkim, bus vienas „shipmentas“ A didelis, 270 vnt., kitas „shipmentas“ B – tik 30 vnt. Tada sutampančias pozicijas galite perkelti iš B į A „shipmentą“ – B „shipmente“ įrašote 0 tai pozicijai, A „shipmente“ padidinate vienetų skaičių tai pozicijai (galima keisti vienetų skaičių 6 vnt). Perkėlę visas ar daugumą pozicijų, B „shipmentą“ ištrinkite (o jei liko pozicijų, išsiųsite jas ateityje). Jei turite prekes gamintojo dėžėse (t. y. „casepak“ – vienas SKU per dėžę), didinant dėžių skaičių irgi gali išeiti vienas „shipmentas“ į vieną sandėlį. Man pasitaikė, kad siunčiant iki aštuonių dėžių, dalindavo į du sandėlius, o jei siunčiu devynias dėžes, viskas keliauja į vieną sandėlį. Jei siųsite padėklą, tikrai bus į vieną sandėlį.

Ekspertai

Robertas Jackus

Robertas Jackus

Direktorius / Abipus pasaulio, UAB

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.