...

Kada verta patalpas biuro nuomuotis, o kada pirktis?

Žinių bazė

2020.01.05

Planuoju verslo plėtrą į kitus regionus, tokius kaip Kaunas, Vilnius, Marijampolė. Verslas pakankamai generuoja pajamų ir galėčiau imtis paskolą pirktis biuro patalpoms. Klausimas, visgi kada labiau verta man nuomotis, o kada pirktis. Matematika gal ir aiški, bet kokie kiti veiksniai į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį ar įsivertinti, dar reikalauja daugiau žinių.

Temos:

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Mindaugas Kazlauskas

Nekilnojamojo turto ekspertas / vadovaujantis partneris / UNOHUB NT paslaugų centras

Publikavimo data: 2020-01-30 13:06

Nuomojantis patalpas visada yra daugiau lankstumo. Verslui plečiantis ar letėjant yra lengviau optimizuotis, persikraustant į kitas patalpas. Įsigyjant reikėtu vertinti investicijos...

Publikavimo data: 2020-01-30 13:06

Nuomojantis patalpas visada yra daugiau lankstumo. Verslui plečiantis ar letėjant yra lengviau optimizuotis, persikraustant į kitas patalpas. Įsigyjant reikėtu vertinti investicijos atsiperkamumą, banko paskolos įmokos dydį lyginant su nuomos kaina. Taip pat patalpų priežiūros kaštus, nusidėvėjimą, bei prireikus parduoti naujos konkurencinės aplinkos atsiradimą.  

Ekspertai

Mindaugas Kazlauskas

Mindaugas Kazlauskas

Nekilnojamojo turto ekspertas / vadovaujantis partneris / UNOHUB NT paslaugų centras

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.