...

Turimo verslo parama

Žinių bazė

2021.02.16

Laba diena.
Noriu paklausti, ar galima gauti verslo paramą jau veikiančiam grožio verslui?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2021-03-03 15:16

Taip, tokią pagalbą veikiančiam grožio verslui gauti galima. Rekomenduoju pasidomėti INVEGOS administruojamomis lengvatinėmis paskolomis iš Atviro kredito fondo 2. Norint...

Publikavimo data: 2021-03-03 15:16

Taip, tokią pagalbą veikiančiam grožio verslui gauti galima. Rekomenduoju pasidomėti INVEGOS administruojamomis lengvatinėmis paskolomis iš Atviro kredito fondo 2. Norint pasinaudoti šia priemone, įmonė ar pradedantis verslininkas pirmiausiai turi kreiptis į kredito įstaigą, su kuria sudaryta bendradarbiavimo sutartis dėl šių lengvatinių paskolų teikimo. Šiuo metu lengvatines AKF2 paskolas teikia AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas ir UAB Medicinos bankas. UAB „Medicinos bankas“ teikia ir lizingo sandorių paslaugas. Būtent kredito įstaigoje sutarsite dėl paskolos sąlygų. Imdami šią paskolą, pasinaudokite ir INVEGOS garantija, kuri atstos dalį prašomo užstato, vėliau, bus galima kreiptis tiesiai į INVEGĄ ir dėl dalies palūkanų kompensacijų.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.