...

Sporto ir reabilitacijos klubo finansavimas

Žinių bazė

2020.11.10

Jau šeštus metus vystau profesionalias rebilitacines paslaugas, asmenines treniruotes, kurios padeda atsistatyti po traumos. Sekasi veikla labai gerai, norisi plėstis ir planuoju nuomuotis naujas patalpas. Toms patalpoms yra poreikis remontui, įrengimui ir kai kurios įrangos užpirkimui, taip pat įrangos nuotoliniams užsiėmimas ar treniruotėms, konsultacijoms. Reikalinga paskola. Kokie žingsniai ir galimybės būtų?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Premium

Publikavimo data: 2020-11-24 11:15

Sveiki, jums reikėtų kreiptis į skolintoją, pateikti įmonės finansines ataskaitas už du finansinius metus. Pateikti planuojamos investicijos sąmatą, tuomet skolintojas...

Publikavimo data: 2020-11-24 11:15

Sveiki, jums reikėtų kreiptis į skolintoją, pateikti įmonės finansines ataskaitas už du finansinius metus. Pateikti planuojamos investicijos sąmatą, tuomet skolintojas jums pateiks pasiūlymą su konkrečiomis sąlygomis dėl paskolos. Rekomenduočiau rinktis investicinį kreditą patalpų įrengimui ir reikiamos įrangos įsigijimui. Taip galėsite kreditą išmokėti iš anksto numatytomis įmokomis, paskolos terminas gali būti iki penkerių metų.

Ekspertai

Diana Kačanauskaitė

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.