...

Prekyba automobiliais

Žinių bazė

2016.05.26

Sveiki, noriu kurti savo verslą, prekyba naudotais automobiliais iš vakarietiškų šalių įmonių. Esu dirbantis ir turiu pasiėmęs būsto paskolą, atlyginimas į rankas 1000eur, paskola 350eur. Ar yra galimybė gauti finansavimą naujam verslui kai turi NT paskolą iki 20.000eur? Ar reikalingas pradinis kapitalas skolinantis iki 20.000eur?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2016-05-26 21:59

Būsto/asmeninės paskolos yra išduodamos įvertinus fizinio asmens pajamas. Turint tokią pajamų/skolų proporciją, kokią minite jūs, papildomas finansavimas fizinio asmens vardu...

Publikavimo data: 2016-05-26 21:59

Būsto/asmeninės paskolos yra išduodamos įvertinus fizinio asmens pajamas. Turint tokią pajamų/skolų proporciją, kokią minite jūs, papildomas finansavimas fizinio asmens vardu yra sunkiai tikėtinas. Jei planuojate pradėti automobilių verslą, Jums reikės apsispręsti, ar tai bus nuolatinis Jūsų užimtumas, ar papildomas. Jei iš šios veiklos pajamų Jūs dengsite ir būsto paskolos įmokas – verslo paskolų vertinime būsto paskolos įsipareigojimas tikrai bus vertinamas. Automobilių prekybos verslo pradžiai yra reikšmingi keli dalykai: ankstesnė darbo patirtis, automobilių tiekėjų pasirinkimas, automobilių prekybos rizikos išmanymas, tikslinių pirkėjų geografija ir t.t. Todėl siūlyčiau pradžioje nuodugniau pasidomėti šios verslo šakos ypatumais.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.