...

Prekės ženklo įsigijimas

Žinių bazė

2021.11.29

Jau dešimtmetį vystome nuosavą verslą. Gavome pasiūlymą nusipirkti dar vieną prekės ženklą, kuris mums tinkamas verslui ir atrodo perspektyvus plečiant veiklą. Be to, jau su prekės ženklu, būtų ir klientų srautas. Norime paklausti, ar galima gauti lengvatinę paskolą, paramą šiam pirkimui? Kokios sąlygos?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2021-12-01 14:46

Jeigu ketinate įsigyti prekės ženklą, tai bus laikoma kaip nemateriali investicija, todėl galima pasinaudoti lengvatine valstybės finansuojama paskola, pvz., paskola...

Publikavimo data: 2021-12-01 14:46

Jeigu ketinate įsigyti prekės ženklą, tai bus laikoma kaip nemateriali investicija, todėl galima pasinaudoti lengvatine valstybės finansuojama paskola, pvz., paskola iš Atviro kredito fondo 2 (paskolas teikia "Citadele" arba Medicinos bankas) ar pasidalytos rizikos paskola (paskolas teikia Šiaulių bankas ir Swedbank), ir INVEGOS teikiamomis garantijomis, kurios atstoja dalį prašomo užstato, taip pat galima kreiptis į INVEGĄ ir dėl dalies palūkanų kompensavimo. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad šios paskolos teikiamos tik tuo atveju, jeigu perkamas prekės ženklas, bet ne įmonė, jos akcijos.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.