...

Kur turėčiau kreiptis dėl finansavimo?

Žinių bazė

2017.03.30

Planuoju kurti kaimo turizmo verslą Lietuvoje, privačiame miške. Pradėti verslui reikia 54 000 Eur. Kur turėčiau kreiptis dėl finansavimo? Žinau, kad yra 2014-2020 Europos Sajungos planas, kuris skatina kaimo turizmo plėtrą, tačiau viena iš jų sąlygu yra, kad verslas jau būtų ikurtas ir gyvuotų apie 1 metus laiko. Tačiau mano verslas būtų naujas, todėl nežinau ar bankas suteiktų tokią paskolą naujam verlsui? Ar turėčiau kokių investitorių ieškoti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2017-03-30 23:05

Bankai suteikia paskolas verslui nepriklausomai nuo to, ar verslas pretenduoja į vienos ar kitos formos paramą. Kaip taisyklė, kaimo turizmo...

Publikavimo data: 2017-03-30 23:05

Bankai suteikia paskolas verslui nepriklausomai nuo to, ar verslas pretenduoja į vienos ar kitos formos paramą. Kaip taisyklė, kaimo turizmo verslui pradėti reikia turėti sukaupus bent 30-40% nuosavų lėšų. Kaimo turizmo verslą galima kurti nuo nedidelių apimčių, tokiu atveju parama būtų orientuota daugiau į verslo plėtrą, paslaugų spektro plėtimą.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.