...

Pirties nuoma kaime

Žinių bazė

2016.02.24

Kaime turime nuosavos žemės sklypą. Norėtume statyti pirtį su sale nuomai. Ar toks sumanymas būtų finansuojamas kaip parama naujam verslui? Kas galėtų suteikti informacijos nuo ko pradėti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Publikavimo data: 2016-02-24 14:08

Toks verslas būtų finansuojamas, tačiau iš jūsų pateikto verslo plano ir finansinės analizės turės būti aišku, kad statinys bus naudojamas...

Publikavimo data: 2016-02-24 14:08

Toks verslas būtų finansuojamas, tačiau iš jūsų pateikto verslo plano ir finansinės analizės turės būti aišku, kad statinys bus naudojamas verslui ir atsipirks iš verslo pajamų. Dėl finansavimo galima kreiptis į artimiausią kredito įstaigą ar lizingo bendrovę ir pasinaudoti priimtiniausia INVEGOS administruojama priemone: paskolomis iš Atviro kreditų fondo, taip pat pasinaudojus Pasidalintos rizikos paskolomis. Be to, galima imti paskolą su INVEGOS garantija, kuri atstoja dalį prašomo užstato. Taip pat galima gauti ir dalinį palūkanų kompensavimą.

Ekspertai

Ausma Bartkutė

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.