...

Paskola verslo pradžiai

Žinių bazė

2014.06.17

Noriu sužinoti ar galiu gauti paskolą verslo pradžiai? Ketinu atidaryti nedidelį sporto klubą viename Lietuvos miestelyje. Kol kas tokios vietos šiame miestelyje nėra, o poreikis yra tikrai didelis.
1. Kur patartumėte kreiptis dėl paskolos?
2. Kokios būtinos sąlygos paskolai gauti?
3. Ar būtina pradžiai įsteigti juridinį asmenį (MB arba UAB), kurio vardu ir imčiau paskolą?

Jei turite dar kokios nors vertingos informacijos susijusios su mano klausimu, prašau pasidalinkite.

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2014-06-17 13:48

Taip, tokį finansavimo klausimą svarstytume.  1. Dėl paskolos kreiptis informacija ir konsultacijos verslo klientams telefonu 1633. 2. Būtinos sąlygos –...

Publikavimo data: 2014-06-17 13:48

Taip, tokį finansavimo klausimą svarstytume. 
1. Dėl paskolos kreiptis informacija ir konsultacijos verslo klientams telefonu 1633.
2. Būtinos sąlygos – sukauptas nuosavas dalyvavimas verslui kurti, preliminarus verslo planas. Nuosavas dalyvavimas šiuo atveju apima kelis aspektus: lėšos verslo pradžiai, tinkamų patalpų poreikis (nuosavos/nuomojamos), sporto įrengimų įsigijimas/nuoma. Reikia įvertinti visų būtinų investicijų mąstą, pasiskaičiuoti kokiame etape reikės daugiausia piniginių lėšų, koks bus skolintų ar pritrauktų investicijų santykis. Nuosavo dalyvavimo tokio verslo pradžioje reiktų ne mažiau 30% bendrų investicijų.
3. Preliminarų sprendimą dėl verslo paskolos įmanoma gauti dar iki įmonės įsteigimo. Esant teigiamam sprendimui sutartis būtų pasirašoma jau įsteigus įmonę. Jei pradžioje verslą norėtumėte pradėti su verslo liudijimu/patentu, rekomenduotume kreiptis į banką dėl paskolos kaip privačiam asmeniui. Ateityje tokią paskolą galėtumėte perkelti savo įsteigtai bendrovei.
Greta verslo plano banką domins kokia buvo Jūsų ankstesnė profesinė/verslo patirtis, kiek realu Jums yra imtis/suvaldyti panašaus dydžio investicijas.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.