...

Parama vakarėlių programėlei

Žinių bazė

2021.01.02

Pandemijos metu labai trūksta pramogų, norisi kažkokio veiksmo, judesio. Tam kilo idėja sukurti platformą (esant pasisekimui programėlę), kurioje būtų skelbiami įvairių barų, klubų vakarėliai su programa. Juose galima būtų rinktis vakarėlį ir jame dalyvauti „live streaming”. Gali matyti kitus dalyvius, kalbinti, žiūrėti programą, susipažinti su naujais žmonėmis per video platformą. Idėja dar pusžalė, bet jai pasirengus, ar pavyktų gauti paramą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2021-01-08 15:19

Jūsų atveju labai rekomenduočiau pasinaudoti viena iš INVEGOS administruojamų ir verslui siūlomų finansinių priemonių: lengvatine paskola iš Verslumo skatinimo fondo...

Publikavimo data: 2021-01-08 15:19

Jūsų atveju labai rekomenduočiau pasinaudoti viena iš INVEGOS administruojamų ir verslui siūlomų finansinių priemonių: lengvatine paskola iš Verslumo skatinimo fondo 2014-2020, finansuojamo iš Europos socialinio fondo. Šias paskolas teikia Lietuvos kredito unijos, kurios bendradarbiauja su INVEGA (daugiau informacijos www.invega.lt). Galite kreiptis ir į akceleravimo fondų valdytojus - Startup Wise Guys ar 70Ventures (daugiau informacijos https://invega.lt/lt/rizikos-kapitalo-investicijos/akceleravimo-fondai/), ir bandyti pritraukti investicijų, be to, galėtumėte papildomai gauti mentorystės, mokymų ir konsultacijų paslaugų. Taip pat visada rekomenduojame pasidomėti ir alternatyvių finansuotojų teikiamomis paskolomis "ALternatyva", kurias taip pat administruoja INVEGA.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.