...

Parama sporto verslui

Žinių bazė

2020.02.12

Sveiki, turime nuomojamas patalpas, kuriuose vykdoma sportinė veikla. Norime įsigyti naujas patalpas, kurios būtų pritaikytos ir neįgaliems asmenims. Plėsti sporto veiklą įtraukiant vis daugiau neįgalių ir senyvo amžiaus žmonių. Domintų parama šiam verslui.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2020-02-27 11:19

Jūsų atveju labai rekomenduotume pasinaudoti lengvatine paskola iš Atviro kreditų fondo 2. Dėl šių paskolų Jūs galite kreiptis tiesiogiai į...

Publikavimo data: 2020-02-27 11:19

Jūsų atveju labai rekomenduotume pasinaudoti lengvatine paskola iš Atviro kreditų fondo 2. Dėl šių paskolų Jūs galite kreiptis tiesiogiai į artimiausią AS „Citadele banka“ Lietuvos filialą arba UAB Medicinos banko filialą. Tai verslo pradžiai ar plėtrai skirtos lengvatinės paskolos iki 600 000 Eur. Finansavimas paskolos ir lizingo forma pagal šią priemonę teikiamas ne ilgesniam kaip 120 mėn., o finansavimas kredito linijos forma – ne ilgesniam kaip 36 mėn. laikotarpiui, šiuo metu paskolai taikomos apie 3,3 proc. palūkanos. Gera žinia ir ta, kad „Invega“ gali kompensuoti iki 95 proc. Jūsų faktiškai sumokėtų palūkanų. Daugiau informacijos apie paskolą galima rasti „Invegos“ svetainėje.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.