...

Online parduotuvės finansavimas Lenkijoje

Žinių bazė

2020.09.30

Planuojame atidaryti savo online parduotuvę Lenkijoje. Tam reikalingos investicijos. Iš savų pinigų galime prisidėti apie 25 %. Turime pasirengę verslo plėtros planą, komunikacijos strategiją. Daug konusltavomės su tuo, kas jau dirba toje rinkoje. Patys rinkoje irgi ne naujokai, tiekiame saugius sprendimus, kad viskas ką reikia spausti ar atidaryti būtų išspręsta kitaip, kuo mažiau prisilietimų. Tai itin aktualu pandemijos metu ir verslo centrams, biurams. Kokį galime gauti finansavimą, kokios sąlygos?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Premium

Publikavimo data: 2020-10-07 13:40

Jeigu tai yra jūsų esamo verslo plėtra, rekomenduoju kreiptis į finansinę įstaigą ir kalbėtis apie galimas finansavimo sąlygas. Bus įvertinti...

Publikavimo data: 2020-10-07 13:40

Jeigu tai yra jūsų esamo verslo plėtra, rekomenduoju kreiptis į finansinę įstaigą ir kalbėtis apie galimas finansavimo sąlygas. Bus įvertinti jūsų įmonės finansiniai rezultatai, aptartas investavimo planas, atsižvelgiant į tai bus pateiktas finansavimo pasiūlymas.

Ekspertai

Diana Kačanauskaitė

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.