...

Nemokumo rizika, valstybės parama

Žinių bazė

2021.05.06

Kokia parama galima eksportuotojams, parduodant Lietuvoje pagamintas prekes užsienio pirkėjams, padarant atidėjimą? Tokiu atveju, jei pirkėjas tampa nemokus, ar galima valstybės parama?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2021-05-18 12:01

Jūs galite pasinaudoti INVEGOS teikiama eksporto kredito garantija. Jeigu išvežus prekes pirkėjui, jis per atidėtąjį mokėjimo terminą neatsiskaito su eksportuotoju...

Publikavimo data: 2021-05-18 12:01

Jūs galite pasinaudoti INVEGOS teikiama eksporto kredito garantija. Jeigu išvežus prekes pirkėjui, jis per atidėtąjį mokėjimo terminą neatsiskaito su eksportuotoju arba bankrutuoja, INVEGA įsipareigoja padengti eksportuotojui iki 90 proc. patirtų nuostolių. Už eksporto kredito garantiją yra mokamas mokestis, kuris priklauso nuo užsienio pirkėjo rizikingumo, šalies, į kurią eksportuojamos prekės ar paslaugos, rizikos grupės ir atidėtųjų mokėjimų termino. Užpildyti paraišką dėl garantijos teikimo ir vėliau užpildytą prašymą dėl išmokos sumokėjimo bei dokumentus, pasirašytus elektroniniu parašu, jums reiktų siųsti į info@invega.lt. Daugiau informacijos apie šią INVEGOS priemonę galima rasti mūsų svetainėje: https://invega.lt/verslui/visos-priemones/25/eksporto-kredito-garantijos-94.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.