...

Kuriant UAB, ar galima tikėtis gauti finansavimą?

Žinių bazė

2020.06.19

Sveiki, noriu paklausti, ar sukūrus UAB galima prašyti finansavimo iš kreditorių, kas pradėti verslą? Jei šiai dienai esu bedarbė, bet gaunanti pajamas, UAB steigčiau ne viena, ar abiejų pajamas žiurėtų, ar į tai mažiau yra kreipiamas dėmesys? Galėtume turėti ir laiduotoją.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2020-06-29 17:13

Jeigu norite pasinaudoti ES investicijomis verslo pradžiai, labai rekomenduoju kreiptis į artimiausą kredito uniją, kuri yra pasirašiusi sutartį su "Invega",...

Publikavimo data: 2020-06-29 17:13

Jeigu norite pasinaudoti ES investicijomis verslo pradžiai, labai rekomenduoju kreiptis į artimiausą kredito uniją, kuri yra pasirašiusi sutartį su "Invega", ir prašyti paskolos pagal priemonę 'Verslumo skatinimas 2014-2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo". Tai lengvatinės paskolos investicijoms ir (arba) apyvartinėms lėšoms papildyti, skirtos verslui, veikiančiam iki 1 metų. Paskolos teikiamos ne ilgesniam kaip 120 mėn. laikotarpiui. Jei norinčiam kurti savo verslą trūks įkeičiamo turto, kartu su šia lengvatine paskola, įmonė taip pat gali gauti iki 80 proc. "Invega" garantiją, kuri atstoja dalį prašomo užstato. Panaudojus paskolos lėšas, rekomenduoju kreiptis į "Invegą" ir pasinaudoti visuotinės dotacijos priemone „Subsidijos verslo pradžiai“ bei gauti darbo užmokesčio išlaidų kompensaciją už pagal darbo sutartį įdarbintus darbuotojus nuo 50 iki 75 proc.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.