...

Kaip rasti tiekėjus internetinei parduotuvei?

Žinių bazė

2012.05.02

Sveiki,

Noriu įsteigti internetinę parduotuvę, viską išanalizavau ir suplanavau, tačiau sunkiausiai dalykas yra rasti tiekėjus, kadangi iš pradžių didelių kiekių neplanuoju pirkt. Didmenininkai nėra suinteresuoti bendradarbiauti su žmonėmis, kuri gali pirkti prekių už 5 ar 7 tūkstančius litų. Nemažai tiekėjų galima rasti įvairiuose forumuose, tačiau tuomet nesi tikras, ar neliksi apgautas. Dominančios prekės: mob. telefonai, plančetiniai kompiuteriai, televizoriai. Taip pat nike, adidas ir kita avalynė ir apranga. Taigi, ką galėtumėte patarti? Nuo ko reikia pradėti ieškant tiekėjų?

Ačiū

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Rokas Černiauskas

Direktorius / „LaisvalaikioDovanos.lt“

Publikavimo data: 2012-05-02 16:37

Siūlyčiau pasirinkti paprastesnį variantą ir prekių ieškoti ne per didmenininkus, o pavyzdžiui per tokias svetaines kaip ebay.co.uk ar amazon.co.uk. Didmenines...

Publikavimo data: 2012-05-02 16:37

Siūlyčiau pasirinkti paprastesnį variantą ir prekių ieškoti ne per didmenininkus, o pavyzdžiui per tokias svetaines kaip ebay.co.uk ar amazon.co.uk. Didmenines kainos gali būti ir mažesnės, bet kainos užsienio interneto parduotuvėse kol kas yra tikrai mažesnės nei lietuviškuose. Tad susirandate Jus dominančias prekes, susiorganizuojate pigų pristatymą kaip pvz.: per pirkanglijoje.lt ir pardavinėjate. Kai prekyba įsivažiuos kreipsitės į didmenininkus. Sėkmės naujoje veikloje! ?

Ekspertai

Rokas Černiauskas

Rokas Černiauskas

Direktorius / „LaisvalaikioDovanos.lt“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.