...

Dėl finansavimo kuriant lazdynų ūkį

Žinių bazė

2022.07.05

Mums su vyru jau po 50 metų ir turime 4 ha žemės prie vandeningo upelio iš kurio būtų galima jungti laistymo sistemą. Norėtume gauti lazdynų ūkio įveisimui finansavimą, pradžiai gali būti ir nevisam, kad ir pusei (medeliai, laistymo sistema, tvora). Ūkis nebėra įregistruotas, išregistravom, gal tinka individuali veikla pagal pažymą?
Ar tokio amžiaus žmonės išvis gali gauti valstybės finansavimą šitai veiklai, jei taip tai kur kreiptis, kokius dokumentus pildyti, kokie turi būti tolimesni veiksmai?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2022-07-20 17:02

Jūsų atveju rekomenduočiau pasidomėti Kaimo plėtros programos priemonėmis. Viena tokių priemonių - Parama investicijoms į žemės ūkio valdas, kurios naujas...

Publikavimo data: 2022-07-20 17:02

Jūsų atveju rekomenduočiau pasidomėti Kaimo plėtros programos priemonėmis. Viena tokių priemonių - Parama investicijoms į žemės ūkio valdas, kurios naujas kvietimas planuojamas nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. Daugiau informacijos galima rasti Nacionalinės plėtros agentūros svetainėje. Kita alternatyva - kreiptis dėl paskolos su Žemės ūkio paskolų garantijų fondo (toliau - ŽŪPGF) suteikiama individualia garantija ir kartu pasirūpinti palūkanų kompensavimu. Tokiu atveju jums reiktų kreiptis į finansų įstaigą, išsakyti savo poreikį ir užklausti dėl ŽŪPGF suteikiamos garantijos. Tačiau ir šiuo atveju jums reikia būti įregistravus žemės ūkio valdą. Daugiau informacijos galima rasti ir www.garfondas.lt

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.