...

Darbuotojų / kompetencijų finansavimas, verslo parama

Žinių bazė

2022.01.18

Sugalvojome su partnere verslo idėją. Tam reikia suburti komandą (kompetetingą), kad parengtume pilotinį projektą. Ar įmanoma valstybės paskola ar parama pradiniam kapitalui, kuris bus reikalingas reikiamų žmonių atlyginimams, kad įgyvendintume šios idėjos MVP?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2022-01-24 14:09

Tam, kad būtų suteiktas finansavimas verslo projektui įgyvendinti, pirmiausia žiūrima, ar konkretus projektas yra finansiškai atsiperkantis ir ekonomiškai pagrįstas. Todėl...

Publikavimo data: 2022-01-24 14:09

Tam, kad būtų suteiktas finansavimas verslo projektui įgyvendinti, pirmiausia žiūrima, ar konkretus projektas yra finansiškai atsiperkantis ir ekonomiškai pagrįstas. Todėl jums reikės savo prašyme dėl finansavimo, reikės įrodyti, kad jūsų projektas būtent toks ir yra. Kadangi nėra aišku, koks tiksliai jūsų projektas, rekomenduoju apsvarstyti kelias finansavimo alternatyvas. Pvz., jeigu jūsų verslo idėja yra inovatyvi ir naujiena rinkoje, galbūt vertėtų kreiptis į rizikos ir privataus kapitalo fondus. Taip pat galima būtų bandyti finansavimo ieškoti per sutelktinio finansavimo platformas. Šiuo metu galima bandyti gauti INVEGOS sutelktinę paskolą "Avietė". Šias paskolas teikia: UAB „Finansų bitė verslui“, UAB „Nordstreet“, SAVY (UAB „Bendras finansavimas“), UAB „Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“, UAB FMĮ „Myriad Capital“.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.