...

Automobilių plovykla

Žinių bazė

2015.01.06

Laba diena. Galvoju apie automobilių plovyklą. Turiu keletą konkrečių klausymų, kurių atsakymas galbūt man padėtų viską pradėti. Pirmiausia, plovykla būtų nedidelė, vietos dviems ar trims automobiliams, kurioje dirbtų 1-3 žmonės. Naudojama būtų garų valymo technologija.

Todėl norėčiau patarimo, ar asmuo, kuris į rankas gauna 440 euro (~1500 lt) turi galimybę atidaryti plovyklą, kuri reikalauja pakankamai nemažų investicijų tiek patalpų nuomai, tiek įrangai, tiek reklamai, tiek darbuotojų darbo vietos sukūrimui. Taip pat norėčiau sužinoti, ar automobilių priežiūrai skirtos patalpos turi būti specialiai įrengtos pagal kokius nors įstatymus?

Be to, jei net ir gerai paruoštas planas nepasiseka, ar yra būdų „nepaskęsti“ skolose, pavyzdžiui, gavus paskolą verslui?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2015-01-06 22:17

Jeigu kliento mėnesinės pajamos siekia 440 eurų, jis gali prisiimti labai nedidelį finansinį įsipareigojimą, kurio nepakaktų įrengti plovyklai. Visgi kuriant...

Publikavimo data: 2015-01-06 22:17

Jeigu kliento mėnesinės pajamos siekia 440 eurų, jis gali prisiimti labai nedidelį finansinį įsipareigojimą, kurio nepakaktų įrengti plovyklai. Visgi kuriant verslo idėją lėšų klausimas, nors ir svarbus, bet nėra pats svarbiausias. Taip pat yra labai svarbu gerai išmanyti konkrečią verslo aplinką – tokios žinios yra tarsi nematerialus kapitalas. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį kuriant automobilių plovyklą?

Vienas svarbiausių reikalavimų plovyklų versle yra atitiktis higienos (chemikalų nutekėjimo) reikalavimams, tad kurti vieną plovimo vietą nėra optimalu. Be to, kuriant automobilių plovyklą dar reikės įvairių leidimų/pažymėjimų, o tai reiškia papildomus kaštus. Vertinant automobilių plovyklos idėją, reikia atsižvelgti ir į darbo saugos, priešgaisrinius reikalavimus bei kitus kriterijus. Surinkus visą reikiamą informaciją, reiktų dar kartą rimtai įvertinti pačią verslo idėją, reikalingas investicijas bei asmenines galimybes idėją įgyvendinti.
 

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.