...

Noriu vadovauti iš LT, o veiklą vykdyti EU.

Žinių bazė

2015.03.25

Noriu registruoti UAB Lietuvoje, kadangi pati gyvenu LT, bet veiklą vykdyti kitoje EU valstybėje per filialą ar atstovybę. LT bučiau tik vienintelė darbuotoja – direktorė, o kiti darbuotojai būtų tos kitos EU šalies nuolatiniai gyventojai, ir mokesčius mokėčiau toje šalyje. Aš pati kartas nuo karto važiuočiau i tą šalį komandiruočių pagrindu sudarineti sutarčių, įdarbinti darbuotojus ir panašiai. Ar galimas toks modelis? Kaip su buhalterija? Ar gali toks UAB egzistuoti LT, jeigu visos pajamos gautos iš kitos šalies, ten dirbančių žmonių paslaugų srityje, marketinge?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Eglė Paulauskytė

Advokatė / Advokatės Dianos Višinskienės kontora

Publikavimo data: 2015-03-25 01:40

Jūsų aprašytas modelis yra galimas ir naudojamas, o Uždaroji akcinė bendrovė, kurios visos pajamas gaunamos iš kitos šalies, gali egzistuoti...

Publikavimo data: 2015-03-25 01:40

Jūsų aprašytas modelis yra galimas ir naudojamas, o Uždaroji akcinė bendrovė, kurios visos pajamas gaunamos iš kitos šalies, gali egzistuoti Lietuvos Respublikoje. Mokesčiai tokiu atveju nuo gautų pajamų mokami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Vis dėlto reikia įvertinti tokios schemos tikslingumą, turint omeny, jog mokesčiai bus mokami tik uždarosios akcinės bendrovės tiek jos filialo; galimai didės verslo administravimo kaštai. Jei darbuotojai bus Lietuvos Respublikos piliečiai galimai tikslinga įdarbinti juos Lietuvos Respublikoje įsteigtoje uždarojoje akcinėje bendrovėje, tokiu atveju darbuotojai būtų siunčiami į komandiruotes. Jei darbuotojai bus užsieniečiai, tuomet sparčiau jie būtų įdarbinami įsteigtame filiale. Priklausomai nuo filialo veiklos dydžio visą verslo buhalteriją galima tvarkyti ir Lietuvos Respublikoje.

Ekspertai

Eglė Paulauskytė

Eglė Paulauskytė

Advokatė / Advokatės Dianos Višinskienės kontora

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.