...

Asmenų įdarbinimas, vykdant individualią veiklą pagal pažymą

Žinių bazė

2017.01.20

Vykdau individualią veiklą pagal pažymą, ir kitą mėn. išeinu į motinystės atostogas ir 1 metams būsiu vaiko priežiūros atostogose. Kaip reikia įdarbinti asmenis man išeinant atostogų?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2017-01-20 14:33

Jeigu vykdoma veikla bus tęsiama, tuomet įdarbinti asmenį turite su juo pasirašydama darbo sutartį ir pateikti pranešimą apie darbuotojo įdarbinimą...

Publikavimo data: 2017-01-20 14:33

Jeigu vykdoma veikla bus tęsiama, tuomet įdarbinti asmenį turite su juo pasirašydama darbo sutartį ir pateikti pranešimą apie darbuotojo įdarbinimą SODRAI (pranešimo forma 1SD. Pranešimas pateikiamas el. būdu, prisijungus prie Sodros darbdavio paskyros). Darbo sutarties pavyzdinę formą galite rasti panaršiusi google. Darbo sutartį pasirašyti ir pranešimą apie įdarbinimą turite pateikti  bent 1 dieną prieš darbuotojui pradedant dirbti. Vėliau, kiekvieną mėnesį, Sodrai ir VMI reikės teikti ataskaitas apie darbuotojui priskaičiuotą ir išmokėtą darbo užmokestį, sumokėti mokesčius.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.