...

Prekyba ”Facebook” paskyroje.

Žinių bazė

2017.03.29

Kokybiškus rūbus atsisiųsčiau iš užsienio per du mėnesius iš wish.com ir “Facebook” paskyroje pardavinėčiau. Ar man reikia kokius nors mokesčius mokėti ir gauti leidimą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2017-03-29 22:11

Jei norite verstis drabužių prekybos veikla, turite registruoti individualią veiklą. Veiklą galite įregistruoti internetu, prisijungę prie asmeninės “Mano VMI” paskyros. ...

Publikavimo data: 2017-03-29 22:11

Jei norite verstis drabužių prekybos veikla, turite registruoti individualią veiklą. Veiklą galite įregistruoti internetu, prisijungę prie asmeninės “Mano VMI” paskyros.  Atkreiptinas dėmesys, jog drabužiai turi būti atitikti Produktų saugos įstatymo reikalavimus, taip pat turite vadovautis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Mokesčiai:
individualios veiklos pagal pažymą mokesčiai (prekybai):
GPM – 5 proc. nuo pelno. Mokama pasirinktinai, nuo pajamų – išlaidų skirtumo arba iš pajamų atėmus 30 proc. “išlaidų” (Jūsų atveju greičiausiai geriausia būtų mokesčius mokėti nuo pajamų-išlaidų skirtumo).
SODRA – 14,25 proc. nuo pelno.
PSD – 4,5 proc. nuo pelno. Tačiau, nemažiau kaip 34,2 eur per mėnesį, jei nesate draustas sveikatos draudimu (t.y. kitur nedirbate, nesate moksleivis, pensininkas ar pan.)
Mokesčius reikia sumokėti kartą per metus iki gegužės 1d. (išskyrus PSD mokestį, jei nesate draustas).

Atkreiptinas dėmesys, jog siunčiantis drabužius ne iš ES šalių gali būti taikomas PVM bei muito mokestis (http://www.cust.lt/web/guest/verslui/pastosiuntos/gabenimas.)

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.