...

Noriu įsigyti masažo aparatą, ar galiu gauti paskolą?

Žinių bazė

2014.03.18

Norėčiau išsinomuoti nedideles patalpas arba kabinetą ir daryti viso kūno masažą. Masažas yra atliekamas aparatu. Pasidomėjus aparato kaina Rygoje 33.5000 eurų, firma rimta prekiaujanti masažų aparatais, į kainą įeina aparatas, pristatymas ir pajungimas , apmokymas trijų dienų , kursai 2 žmonėms. Gal galite man patarti nuo ko pradėti, kaip gauti finansavimą aparatui įsigyti? Ir koks maždaug turėtų būti pradinis įnašas. Labai dėkoju.

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2014-03-18 17:15

Masažo aparatai yra labai specifinė turto rūšis, praktiškai neturinti antrinio realizavimo rinkos. Todėl finansavimą tokios rūšies turtui bankas svarstytų tik...

Publikavimo data: 2014-03-18 17:15

Masažo aparatai yra labai specifinė turto rūšis, praktiškai neturinti antrinio realizavimo rinkos. Todėl finansavimą tokios rūšies turtui bankas svarstytų tik jau veikiančiam masažo salonui, turinčiam jame dirbantį personalą bei teikiančiam masažo paslaugų spektrą. Perkant specifinį turtą  paprastai  bankas prašytų nuo 30% avanso, galimas suteikiamo finansavimo sutarties terminas neviršija 2 metų.

Prieš pradedant tokį specifinį verslą  pirmiausiai rekomenduojame įvertinti visas galimas investicijas, jų šaltinį bei investicijų atsipirkimo galimybes, taip pat galimas verslo rizikas.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.