...

Noriu atsidaryti stomotalogo kabinetą.

Žinių bazė

2016.04.16

Reikalinga paskola visai įrangai gauti. Visa informacija reikalinga nuo pradžių – kokiomis galimybėmis gali suteikti paskolą (apie 25000 €).

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2016-04-16 15:18

Norint atidaryti odontologijos kabinetą pirma reikia atsakyti į šiuos svarbiausius klausimus. Ar planuojate dirbti pats ir ar tam turite tam...

Publikavimo data: 2016-04-16 15:18

Norint atidaryti odontologijos kabinetą pirma reikia atsakyti į šiuos svarbiausius klausimus. Ar planuojate dirbti pats ir ar tam turite tam tinkamą profesinį išsilavinimą.  Ar ketinate samdyti darbuotoją/darbuotojus? Kas bus Jūsų tiksliniai klientai – stomatologijos verslas pasižymi stipriu klientų prieraišumu ir paslaugų spektro užtikrinimu, todėl pervilioti klientus rinkoje nėra paprasta tokiais elementais kaip kaina ar patogia vieta mieste?

Kokio spektro paslaugas teiksite ir kur specializuositės? Kokioje vietoje/vietovėje planuojate kurti kabinetą ir ar bus pakankamas potencialių klientų skaičius verslo tęstinumui pasirinktoje vietoje? Gali būti, kad atsakius į šiuos pagrindinius klausimus, suma, kurios reikės verslui, bus daug didesnė nei Jūs planuojate.
 

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.