...

Norėčiau kurti elektroninę parduotuvę, kurioje prekiaučiau iš kitur pirktais drabužais.

Žinių bazė

2017.10.07

Ar galima prekiauti drabužiais pirktais iš aliexpress ar kitų parduotuvių, ar galima kurti elektroninę parduotuvę kurioje prekiaučiau drabužiais?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2017-10-07 18:43

Mes Jums, kaip pradedančiam verslininkui, galime suteikti informaciją apie INVEGA administruojamas finansines ir subsidines priemones. Tuo tarpu visais kitais verslo...

Publikavimo data: 2017-10-07 18:43

Mes Jums, kaip pradedančiam verslininkui, galime suteikti informaciją apie INVEGA administruojamas finansines ir subsidines priemones. Tuo tarpu visais kitais verslo kūrimo klausimais informaciją galite rasti VšĮ „Verslios Lietuvos“ puslapyje arba pabendravę su VšĮ „Verslios Lietuvos“ atstovais.

Pradedančiajam verslui INVEGA gali pasiūlyti šias priemones: lengvatinę paskolą „Verslumo skatinimas 2014-2020“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis (pritrūkus užstato, INVEGA galės suteikti individualią garantiją), darbo užmokesčio kompensavimo priemonę „Subsidijos verslo pradžiai“, galimybę kompensuoti dalį sumokėtų paskolos palūkanų pagal priemonę „Dalinis palūkanų kompensavimas“, finansuojamą Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Jeigu nuspręsite imtis verslo ir turėsite daugiau klausimų dėl priemonių verslo pradžiai, kreipkitės ir mes suteiksime Jums reikiamą informaciją.

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.