...

Koks būtų įmanomas kavinės + delikatesų baro finansavimas?

Žinių bazė

2015.04.13

Norėčiau įsteigti kavinukę, kurioje žmonės galėtų atsigerti skanios ir kokybiškos kavos, bei tuo pat metu paragauti skanių paninių ir sumuštinių. Pats 5 metus gyvenau ne Lietuvoje. Kavinės išskirtinumas būtų atmosfera, kuri leistų atsipalaiduoti bei pabėgti nuo kasdienių sunkumų. Plius sumuštinių ir paninių sudedamosios dalys būtų išskirtinės ir niekur neragautos, tokios kaip ožkos sūrio paninis su pesto bei baklažanų įdaru. Būtų pardavinėjama kava, taip pat siūlomas didelis asortimentas vegetarams

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2015-04-13 03:11

Dėl sparčiai besikeičiančio klientų elgesio ir mados tendencijų, viešojo maitinimo verslo sektorius pasižymi sparčia kavinių kaita. Kaip rodo praktika, maksimalus...

Publikavimo data: 2015-04-13 03:11

Dėl sparčiai besikeičiančio klientų elgesio ir mados tendencijų, viešojo maitinimo verslo sektorius pasižymi sparčia kavinių kaita. Kaip rodo praktika, maksimalus vidutinis kavinės / baro veiklos gyvavimo ciklas yra 2-3 metai. Atsižvelgiant į tai, naują kavinę rekomenduojame steigti ją finansuojant akcininko (steigėjo) sukauptu kapitalu.

Į komercinius bankus dėl kavinės kreditavimo reiktų kreiptis tuomet, kai yra nusistovėjęs kavinės veiklos modelis ir klientų bei finansų srautai, tai yra,  kai kavinė jau nepertraukiamai veikia 5 metus ir ilgiau.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.