...

Kokios galimybės gauti finansinę paramą, verslui pradėti?

Žinių bazė

2015.03.11

Noriu užsiimti maitinimo verslu. Norėčiau įsigyti maisto priekabą ir pardavinėti maistą išsinešimui Lietuvos miestuose, daugiausiai kurortuose. Reikėtų finansavimo maisto priekabai bei įrangai įsigyti. Kokios galimybės?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2015-03-11 13:27

Įvertinus pateikiamą situaciją rekomenduotume pradžioje dirbti individualios veiklos pagrindu. Verslo pradžioje galite pasinaudoti vartojamąja paskola be užstato – privatūs klientai...

Publikavimo data: 2015-03-11 13:27

Įvertinus pateikiamą situaciją rekomenduotume pradžioje dirbti individualios veiklos pagrindu. Verslo pradžioje galite pasinaudoti vartojamąja paskola be užstato – privatūs klientai taip gali pasiskolinti iki 15-20 tūkst. eurų.

Suteikiant vartojamąją paskolą vertinamos asmens gaunamos pastovios pajamos. Jei nepasiteisins verslo idėja – tokio dydžio paskolą galėsite grąžinti iš mėnesinių pajamų, nepabloginant savo finansinės padėties.

Taip pat svarbu pažymėti, kad įsipareigojimai prieš kreditorius lieka nepriklausomai nuo to, kaip pasirinksite kurti ir plėtoti verslą, todėl priimant finansinius sprendimus patariame itin atsakingai juos pasverti. Kartu atkreipiame dėmesį, kad pasirinktas verslas – maisto priekaba – yra sezoninis, todėl vertėtų pagalvoti apie pajamų šaltinį/verslo alternatyvą ne sezono metu.
 

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.