...

Kokį hostingą pasirinkti?

Žinių bazė

2015.06.29

Sveiki, kuriu e. parduotuvės internetinę svetainę. Programuotojai siūlo kelis serverių paslaugų tiekėjus. Kiap žinoti ką psirinkti, kokie turi būti kriterijai. Padėkite priimti sprendimą.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Eidmantas Ivanauskas

IT inžinierius

Publikavimo data: 2015-06-29 08:43

Programuotojai turėtų įvertinti kokių apkrovų yra tikimasi, ir pagal Jūsų numatytą verslo planą įvertinti lankytojų kiekį, jų esminius bruožus. Tik...

Publikavimo data: 2015-06-29 08:43

Programuotojai turėtų įvertinti kokių apkrovų yra tikimasi, ir pagal Jūsų numatytą verslo planą įvertinti lankytojų kiekį, jų esminius bruožus. Tik tuomet derėtų rinktis paslaugų tiekėją bei konkretų talpinimo planą.  Jeigu šių dalykų šiuo metu negalima numatyti, rinkitės tą paslaugų tiekėją, kuris Jums atrodo patikimas. Svarbiausia yra tinkamai pasirinkti planą bei objektyviai įvertinti priežiūros galimybes, nes  didžiausia problema dažniausiai tampa ne hostingo tiekėjas ar pati paslauga, o jos priežiūra.

Ekspertai

Eidmantas Ivanauskas

Eidmantas Ivanauskas

IT inžinierius

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.