...

Didmeninė prekyba iš Kinijos.

Žinių bazė

2013.11.04

Kiek ir kokių mokesčių tektų mokėti pavyzdžiui siunčiantis prekių iš Kinijos už 30000lt + 3000lt transportavimas? Ar tokie pat tarifai taikomi ir prekes siunčiantis iš JAV?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2013-11-04 22:33

Klausime pateikta per mažai informacijos mokesčių dydžiui nustatyti. Reikėtų daugiau informacijos: ar klausiate tik apie muito mokesčius? Jei taip, tuomet...

Publikavimo data: 2013-11-04 22:33

Klausime pateikta per mažai informacijos mokesčių dydžiui nustatyti. Reikėtų daugiau informacijos: ar klausiate tik apie muito mokesčius? Jei taip, tuomet daugiau informacijos rasite muitinės puslapyje.

Jei klausiate apie PVM, tuomet priklauso nuo to ar esate registruotas PVM mokėtoju. Jei neesate registruotas PVM mokėtoju, Jums reikės sumokėti 21 proc. PVM nuo prekių vertės muitinei. Jei esate PVM mokėtojas, tuomet PVM importo metu galėsite nemokėti – PVM sumokėsite pardavę prekes Lietuvoje. 

Galbūt Jums padės informacija iš jau anksčiau užduoto klausimo http://www.bznstart.lt/klausimai/mokesciai/112/Kokie-muito-mokesciai-uzsiimant-individualia-veikla-su-pazyma

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.