...

Avalynės bei rūbų prekyba internetu iš Lenkijos. Veiklos įteisinimas ir mokestinės prievolės?

Žinių bazė

2014.03.20

Noriu vežtis rūbus iš Lenkijos bazių ir prekiauti internetu, susikuriant savo tinklalapį arba facebook’ą. Norėčiau sužinoti, kas geriau ar pirktis patentą ar atidaryti individualią veiklą?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vitalija Stankevičiūtė

Teisininkė / UAB „Ius Viridis“

Publikavimo data: 2014-03-20 11:05

Jūsų nurodytą veiklą, t.y. avalynės bei drabužių prekyba internetu, gali būti vykdoma tik pagal individualios veiklos pažymą. Patentas, t.y. verslo...

Publikavimo data: 2014-03-20 11:05

Jūsų nurodytą veiklą, t.y. avalynės bei drabužių prekyba internetu, gali būti vykdoma tik pagal individualios veiklos pažymą. Patentas, t.y. verslo liudijimas šiuo atveju – neišduodamas. Taigi, nusprendus prekiauti avaline bei drabužiais internetu, turite išsiimti individualios veiklos pažymą, ekonominės veiklos kodas – 479100 – internetinė prekyba. Individualios veiklos pažyma išduodama nemokamai, tačiau vykdant individualią veiklą pagal pažymą, mokamas gyventojų pajamų mokestis, kurio įmokos mokamos metams pasibaigus nuo gautų (uždirbtų) apmokestinamų pajamų. Šiuo atveju būtų mokamas 5 proc. dydžio pajamų mokestis, kuris mokamas nuo skirtumo, kuris gaunamas iš gautų ar uždirbtų individualios veiklos pajamų, atėmus leidžiamus atsiskaitymus.

Ekspertai

Vitalija Stankevičiūtė

Vitalija Stankevičiūtė

Teisininkė / UAB „Ius Viridis“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.