...

Ar galiu gauti paskolą verslo kūrimui be nuosavo kapitalo?

Žinių bazė

2016.08.08

Planuoju kurti įmonę, kuri užsiims ekologiškų ir draugiškų aplinkai produktų iš užsienio prekyba Lietuvoje tiek mažmeniniuose taškuose, tiek internete. Ar yra galimybė gauti paskolą įmonės įkūrimui, produkcijos pirkimui ir interneto puslapio sukūrimui neturint turto, kurį galima būtų užstatyti? Jei taip, kokia maksimali suma gali būti suteikiama?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2016-08-08 17:06

Pradėti reikia nuo verslo plano. Ekologiškų prekių spektras yra labai didelis, o šiuo metu tame sektoriuje yra tokia pati didelė...

Publikavimo data: 2016-08-08 17:06

Pradėti reikia nuo verslo plano. Ekologiškų prekių spektras yra labai didelis, o šiuo metu tame sektoriuje yra tokia pati didelė konkurencija kaip ir kituose prekybos segmentuose. Atkreipčiau dėmesį, kad tam tikrų ekologiškų prekių gamyba tam tikrais atvejais yra primityvi (tam, kad būtų išlaikyti visi eko reikalavimai), imli darbui ir laikui, o vietos ir užsienio gamintojų prekės labai panašios. Dalį Lietuvoje neaugančios/neturimos gamybos žaliavos galima atsivežti į Lietuvą ir ta pačią prekę pagaminti čia. O renkantis galutinį produktą, ypač kai jis nėra ypač sofistikuotas, nepaskutinės svarbos dalykas vietiniam pirkėjui yra gamybos šalis. Todėl visų pirma reikia labai rimtai įvertinti konkrečios užsienyje pagamintos eko prekės paklausos galimybes.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.