...

Ar galima dirbti officialiai pilnu etatu ir turėti internetinį puslapį prekybai?

Žinių bazė

2019.01.17

Ar galima verstis prekyba internetiniame puslapyje ir dirbti darbą pilnu etatu. Jeigu bus verčiamasi internetinėje prekyboje ir registruojama individuali veikla ir dirbamas nuolatinis oficialus darbas pilnu etatu?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2019-01-17 17:21

Mokesčių teisės aktai nedraudžia gyventojui dirbančiam samdomą darbą (nepriklausomai nuo etato dydžio) ir gaunančiam darbo užmokesčio pajamas, vykdyti individualią veiklą...

Publikavimo data: 2019-01-17 17:21

Mokesčių teisės aktai nedraudžia gyventojui dirbančiam samdomą darbą (nepriklausomai nuo etato dydžio) ir gaunančiam darbo užmokesčio pajamas, vykdyti individualią veiklą pagal pažymą (verstis internetine prekyba). Prieš įregistruodamas individualią veiklą pagal pažymą, gyventojas turi pasidomėti, ar savarankiškai vykdyti veiklą nedraudžia darbinę (profesinę) veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Taip pat gyventojas turi pasirūpinti visais veiklos vykdymui reikalingais leidimais, licencijomis ar kt. (jeigu jie privalomi).

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.