...

Verslo vakarėlis su daugybe naudingų kontaktų ir ekspertų patarimais

Verslas

2020.08.24

Autorius: Emilija Zareminaitė

Temos: , , .

Verslo vakarėlis su daugybe naudingų kontaktų ir ekspertų patarimais

Paskutinį šios vasaros ketvirtadienį, rugpjūčio 27 d., sugrįžta jau tradiciniu tapęs renginys „Network Party“, kurį organizuoja „bzn start“, Nr. 1 žinių centras augančiam verslui. Verslo vakarėlyje, kaip jau tapo įprasta, susirinks įvairių sričių ekspertų būrys, žadantis pasidalinti savo ilgamete patirtimi, žiniomis bei patarimais su esamais ar būsimais verslininkais, o gal tiesiog besidominčiais įvairiomis verslo galimybėmis vakarėlio dalyviais.

Unikalios ir kūrybingos asmenybės vienoje vietoje

Jau ne pirmą kartą kaip ekspertas šiame verslo vakarėlyje dalyvausiantis verslininkas ir politinis veikėjas Artūras Zuokas sako neabejojantis, kad renginyje, kaip visada, bus tikrai įdomu.

„Mane visada stebino, kiek Lietuvoje yra unikalių ir kūrybingų asmenybių, turinčių originalius verslus ar idėjų, kurioms ieško palaikymo ar tiesiog padrąsinimo. Ir visi jie čia – „bzn start“ kontaktų vakare. Tikiuosi pratęsti pradėtus kontaktus ir užmegzti abipusiškai naudingų naujų, o mane dominančios temos išties įvairios: socialinė žiniasklaida, originalūs startuoliai ar tiesiog kažkas iš pirmo žvilgsnio beprotiško“, – neformaliems pokalbiams kviečia A. Zuokas.

Viena aktualiausių temų – finansavimo galimybės

Dar viena renginio ekspertė, „Koinvesticinio fondo“ vadovė Viktorija Vaitkevičienė įsitikinusi, kad toks renginys ypač naudingas verslą pradedantiems ar auginantiems asmenims, kurie ieško patarimų, kaip nepadaryti klaidų arba kuo sėkmingiau startuoti. Be to, tai puiki galimybė ir patiems finansuotojams sužinoti, kokiomis idėjomis gyvena potencialūs partneriai.

„Renginio metu galime ne tik suteikti informaciją apie „Koinvesticinio fondo“ veiklą, esamas finansavimo galimybes, bet ir patys susipažinti su naujomis idėjomis ir verslininkais, kurie ateityje gali tapti mūsų partneriais fondui į juos investuojant. Dažniausiai sulaukiame klausimų, kaip mūsų fondas veikia, kaip atsirenkame, į ką investuoti ir pan. Į šiuos klausimus visada turime paprastus ir verslininkus orientuojančius atsakymus. Bendravimas su finansavimo ieškančiais asmenimis nėra apribotas vien tik „Koinvesticinio fondo“ veikla, nes turiu darbo su įvairiais finansavimo produktais patirties, renginio metu pasistengsiu atsakyti ir į kitus finansavimo klausimus“, – teigia V. Vaitkevičienė.

„European Merchant Bank“ pardavimų vadovas Marius Cvilikas tokiame renginyje kaip ekspertas dalyvaus pirmą kartą ir sako nekantraujantis dalyviams suteikti kuo daugiau naudingos informacijos finansavimo bei verslo plėtros klausimais.

„Iš savo patirties galiu pasakyti, kad dažnai verslininkai turi tik bendrinį įsivaizdavimą dėl finansavimo ar kitų bankinių paslaugų ir ko jiems pirmiausia trūksta – tai jų verslo supratimo, poreikių išgryninimo bei atitinkamų sprendimų pasiūlymo. Bankas neturi būti įstaiga, kuriai verslas teikia paraiškas gauti finansavimą ir laukia teigiamų sprendimų. Bankas turi būti verslo įmonių partneris, kurio dėka jos gali sėkmingai plėtoti savo veiklą. Būtent tokiu partneriu mes ir siekiame būti. Be to, šiandieniniame pandemijos kontekste verslas susiduria su įvairiausiais iššūkiais, todėl bendradarbiavimas su bankais tampa dar aktualesnis“, – teigia M. Cvilikas ir kviečia renginio dalyvius drąsiai konsultuotis.

Optimalūs darbo vietos sprendimai

Šių dienų kontekste, kai priprasti prie nuotolinio darbo tapo neatsiejama, neretai komandai ar pavieniams dirbantiems specialistams kilo klausimų, kiek iš tiesų reikalingas įprastas biuras, kokį turi dabar. Kai kurie pradėjo aktyviau ieškoti efektyvesnių bei optimalių sprendimų. Į visus klausimus, kaip optimizuoti išlaidas ar sumažinti riziką, renkantis lanksčius biuro nuomos sprendimus, atsakys biurų ir bendradarbystės erdvių „Workland“ vadovė Lietuvoje Laura Panovienė.

„Natūralu, kad nuomojant biurą ar darbo vietą, kyla daugybė klausimų: kaip sutaupyti? Kaip planuoti įmonės darbuotojų augimą, jei nori mokėti tik tuomet, kai priimi naują darbuotoją? Ar galima keisti darbuotojų skaičių ir mokėti tik už tiek darbuotojų, kiek tuo metu turi? Ką reiškia lanksčios sąlygos? Kokį sprendimą pasirinkti, jei esi laisvai samdomas specialistas? Kokie sprendimai taikomi įmonėms, kurių darbuotojai dalį laiko dirba iš namų? Kas įskaičiuota į biuro paslaugos mokestį? Į ką atkreipti dėmesį renkantis biurą?“ – dažnai girdimų klausimų pavyzdžiais dalinasi L. Panovienė ir kviečia visus juos drąsiai užduoti renginio metu.

Ekspertai gali pasidalinti ir papildomais kontaktais

Dar viena renginio ekspertė, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko vadovė dr. Laima Kaušpadienė dalyvavo visuose prieš tai rengtuose verslo vakarėliuose „Network Party“ ir sako galinti tvirtai paliudyti, kad tai puiki vieta komunikuoti, sužinoti ir rinktis reikiamus kontaktus neformaliu būdu. Pasak jos, tai itin svarbu pradedantiesiems verslininkams, kurie dar neturi aplink save subūrę socialinio tinklo, rato žmonių, galinčių padėti įvairiais klausimais.

„Patarčiau iš anksto pasiruošti klausimus, tikslingai pasirinkti mentorius – ekspertus, su kuriais norite pabendrauti. Be to, nepamirškite, kad čia susirinkę įvairių sričių ekspertai gali ne tik patys kvalifikuotai pakonsultuoti, pasidalinti žiniomis, bet ir suvesti su kitais naudingais, jums reikalingais žmonėmis. Tad praplėsti kontaktų tinklą galima ir dar plačiau. Mano pagrindinė sritis – verslo pradžia, tvarumas, finansų paieška, ypač kalbant apie inovacijų kūrimą, naujų idėjų plėtrą. Tad drąsiai prieikite“, – kviečia dr. L. Kaušpadienė.

Ekspertai – visų verslui reikalingų sričių profesionalai

„Network Party“ dalyvių lauks 20 savo srities specialistų, pasirengusių atsakyti į visus kilusius klausimus. Renginys organizuojamas laikantis visų saugumo reikalavimų, tad didžioji vakaro dalis vyks atviroje erdvėje, o dalyviai prašomi laikytis bendros numatytos tvarkos bei etiketo dėl visų saugumo.

Renginio organizatoriai dėkoja ilgamečiams partneriams: bankui „Luminor“, advokatų kontorai „Glimstedt“, „EmBank“, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkui,Koinvesticiniam fondui, didžiausiam naujienų portalui „Delfi“, bendradarbystės erdvei „Workland“, spaudos profesionalams „Spaudos departamentas“ bei renginį savo erdvėje priimančiam barui „Amadeus“.

Ekspertai

Laura Panovienė

Laura Panovienė

Workland valdomų centrų Lietuvoje vadovė / Workland Lietuva

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.