...

„Verslo galimybės Indijoje” – INFO TV ir „BZN start” laida

Verslas

2016.01.08

Autorius: „BZN start”

Temos: , , , .

Verslo galimybės Indijoje Info TV ir „BZN start” fotomontažas

Sausio 8 d. 18.50 val. INFO TV žinių kanalu, Info dienoje TRADICINĖ RUBRIKA „Verslo galimybės”.

Rubrika parengta bendradarbiaujant verslo žurnalui „BZN start” su INFO TV .

Laidoje kalbėsime apie verslo galimybes INDIJOJE.

 

Pašnekovai:

Laimonas TALAT-KELPŠA, Lietuvos Respublikos ambasodorius Indijos Respublikoje

 

 

 

 

 

Gediminas CITUKAS, Indijos-Baltijos Prekybos Rūmų Prezidentas, Indijos Centro steigejas bei “e-india.eu” internetinės parduotuvės įkūrėjas.

Indijos-Baltijos prekybos Rūmai įsteigti 2009 m. Per 6-ius metus suorganizuotos 7 Lietuvos verslo misijos į Indiją; yra pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su 7 asocijuotom Indijos verslo strūktūrom, kaip FICCI (didžiausia verslo saociacija Indijoje-turinti 500 tukstančių asocijuotų narių), World Trade Centre, FIEO (Indijos eksporto skatinimo Taryba) ir kt. Nuo 2013 metų Indijos-Baltijos prekybos Rūmai turi įsteigę savo atstovybė Delyje.

Lietuvoje yra įsteigę „Indijos centrą“, kuris apjungia 5-ias indiško ir lietuviško kapitalo verslo ir visuomenines organizacijas, dirbančias su Indija. Beje tai vienintelis tokio pobūdžio darinys Europoje, išsilaikantis privačios iniciatyvos dėka. Nuo 2014 vystomas „e-india“ prekinis ženklas, steigiant logistinį indiškų prekių centrą Lietuvoje bei plečiant internetinę parduotuvę, parduodančią indiškas prekes.

Filip BORCOV, Profis Group vadovas

Profis Group produktas Site.pro parduodamas 80-yje šalių. Site.pro pozityviai priimtas Indijoje. Interneto vartotojų skaičius labai auga ir tai aktualu. Apie 35 proc. interneto naudotojų neturi PC. Tikimasi, kad naudotojų skaičius augs dar bent dešimtis kartų.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.