...

Versle svarbiausia – artimųjų palaikymas

Verslas

2013.05.13

Autorius: Justina Ūsaitė

Temos: .

Versle svarbiausia – artimųjų palaikymas

Armina Staniulienė Asmeninio albumo nuotr.

Armina Staniulienė (32 metai) pabrėžia esanti laimingai ištekėjusi ir du vaikučius auginanti moteris. Gal tai ją ir paskatino įkurti naudingą kiekvienai moteriai internetinį puslapį apie vedybų planavimą myday.lt.

Nuo pradžių tikėjo savo sėkme

Pašnekovė prasitarė, kad verslo idėja kilo svarstant, kur parduoti savo vestuvinę suknelę.

„Kartą su vyru diskutavome apie vestuvinės suknelės pardavimą ir tam specializuotų svetainių trūkumą rinkoje. Taip radau nišą potencialiam verslui“, – pasakojo verslininkė.

Ji pradėjo daugiau galvoti apie šią idėją, susirado profesionalią komandą, kuri pagelbėjo įgyvendinti dizaino ir IT sprendimus. Žingsnis po žingsnio viskas stojo į savo vietas, projektas tapo įvairiapusiškesnis. A. Staniulienė nuoširdžiai tikėjo savo idėja, jos poreikiu bei sėkme. Šis tikėjimas, artimų žmonių palaikymas ir pastūmėjo pereiti prie veiksmų.

Pelno tikisi po dvejų metų

Tinklalapis myday.lt yra virtualus vestuvių planavimo įrankis. Jo tikslas – padėti būsimiems jaunavedžiams susiplanuoti ir susiorganizuoti vestuvių šventę, suteikiant jiems patogius planavimo įrankius, žinių, idėjų bei įvairių paslaugų tiekėjų duomenų bazes. Taip pat tinklalapis naudingas jaunavedžiams ir po vestuvių, nes čia jie gali parduoti sukneles, kostiumus ar kitus vestuvių atributus.

Moteris sako pelną jau skaičiuojanti, o projekto atsipirkimą planuojanti po dvejų metų: „Didžiausia ir brangiausia investicija, kurios pareikalavo verslo steigimas, – mano laikas ir bemiegės naktys.“

Skatina aplinkinių įvertinimas

Maloniausia pašnekovų klausti, kas ėmusis nuosavo verslo motyvuoja tęsti tai, ką pradėjo.

„Didžiausias džiaugsmas – įgyvendinti savo idėjas, tuo mėgautis ir būti nepriklausomai nuo darbdavio, darbo grafiko ir t. t. Džiugina kiekviena įgyvendinta mintis, išgirstas geras žodis ar įvertinimas“, – šyptelėjo A. Staniulienė.

Didžiausi sunkumai, su kuriais vis dar susiduria moteris, – baimė ir neryžtingumas.

„Sakyčiau, tai vieni didžiausių žmogaus priešų ne tik versle, bet ir kasdieniame gyvenime. Man pasisekė, nes turiu gerą palaikomąją komandą – savo vyrą. Jis nuo pat pirmų akimirkų skatino įgyvendinti verslo idėją, palaikė, kad nebijočiau net ir nesėkmės“, – pasakojo pašnekovė.

„Man tai svajonių darbas!“

„Šis projektas yra unikalus (vienintelis Lietuvoje) ir naudingas žmonėms, planuojantiems savo šventę, be to, nemokamas“, – savo verslo išskirtinumą apibedrino pašnekovė.

„Mums, moterims, vestuvės yra viena gražiausių švenčių gyvenime, todėl dirbti šioje srityje ypač malonu. Man tai svajonių darbas!“ – neslėpė verslininkė, kurią ypač džiugina kūrybinė verslo pusė.

Linki moterims drąsos įgyvendinant idėjas

„Norėčiau savo linkėjimą skirti moterims, pradedančioms ar dar tik galvojančioms apie savo verslą. Būkite drąsios, jei turite gerų idėjų, ir įgyvendinkite jas! Linkiu, kad naujiesiems verslininkams niekad nepritrūktų ryžto, idėjų, tikėjimo jomis, pasitikėjimo savimi ir, žinoma, palaikymo“, – optimizmu tryško pašnekovė.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.