...

Sėkmė verslo pasaulyje prasideda nuo tikėjimo savo idėja

Verslas

2012.08.06

Autorius: Dario Malinowski

Temos: , , .

Sėkmė verslo pasaulyje prasideda nuo tikėjimo savo idėja

"Drąsiau realizuokime savo idėjas ir garsinkime Lietuvos vardą“, – ragina A.Bulavas (nuotr. dešinėje pusėje) Asmeninio albumo nuotr.

„Jeigu ko nors labai nori, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą“, – rašė Paulo Coelho viename garsiausių savo romanų. Nors literatūros pasaulyje rašytojo kūryba vertinama prieštaringai, šie žodžiai puikiai atvaizduoja jaunos ir be galo ambicingos „PM Screen“ komandos verslo istoriją. Istoriją, kuri dar kartą parodo, kad tikėjimas idėja sugeba pašalinti visas likimo siunčiamas kliūtis ir atverti iki šiol nepažintą pasaulį.

Interaktyviųjų medijų apologetai ir 3D vaizdo architektai žino tai ne iš nuogirdų. „Jei ne tikėjimas idėja, gimusia prieš daugiau nei dvejus metus, kažin ar būtume turėję progą susitikti“, – sako Adomas Bulavas, „PM Screen“ vadovas, kuris architektūras studijas iškeitė į galimybę su bendraminčiais atsiduoti nuosavam verslui.

„Viskas prasidėjo nuo vokiečių kurtų vaizdo projekcijų, pristatančių 3D technologijų galimybes, kurias pamačiau per „YouTube“. Pasidaro be galo įdomu, kaip kuriami panašūs dalykai ir ar ką nors panašaus galėčiau sukurti pats“, – dalijasi prisiminimais Adomas. Pasakodamas „PM Screen“ įkūrimo istoriją jis pabrėžia, kad mintis pradėti nuosavą veiklą interaktyviųjų medijų rinkoje sutapo su vaizdo perdavimo technologijų pasaulyje lūžiu.

„Žmonės įžvelgė neribotas perspektyvas, nešamas 3D vizualizacijų. Visas pasaulis tiesiog pakvaišo dėl proveržio, pakeisiančio požiūrį į vizualines technologijas ir jų galimybes“, – sako „PM Screen“ vadovas, kuriam vaido architektūra tapo ne tik smagiu hobiu, bet ir visu gyvenimu.

Profesionalų komanda teikia vizualizavimo paslaugas tiek valstybinėms įstaigoms, tiek verslo pasaulio atstovams. Kultūriniai renginiai, įvairių produktų bei paslaugų pristatymai, privatūs vakareliai – „PM Screen“ atstovams nėra neįmanomų dalykų. Pasak A. Bulavo, 3D projekcijų kūrimas yra puikus derinys, jungiantis plačiai suprantamą meną ir komerciją.

Nors jauni vaido architektai neturi verslo patirties, jų laimėjimų sąrašas „PM Screen“ kompanijoje atrodo tikrai įspūdingai. Konkurso „Verslauk 2011“ nugalėtojai savo kuriamais darbais pakerėjo ne vieną širdį ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Ko gero, įspūdingiausias gabių lietuvių projektas yra 3D projekcijų programa, kuri pernai papuošė Kalėdų eglės įžiebimo ceremoniją Tbilisyje. Tąkart pagrindinėje milijoninio miesto gatvėje susirinko daugiau kaip 100 000 žmonių, o tiesioginę renginio transliaciją stebėjo, ko gero, visas Pietų Kaukazo regionas.

A. Bulavas neneigia, kad jo vadovaujamos firmos akys krypsta būtent į globalias pasaulio rinkas, kur „PM Screen“ įžvelgia didelį potencialą.

„Čia ne tik galima laisviau realizuoti savo kūrybinius planus, bet ir gauti iš to didelės komercinės naudos. Esame labai aukštai užsikėlę kartelę ir tikime savo verslo sėkme. Didžiulis šio verslo pranašumas, kad mums nesvarbu, kokioje pasaulio šalyje atsiranda klientas, mes šou galime padaryti ir Šiaurės ašigalyje ant baltosios meškos, jeigu tik atsiras klientas. Pamatysite, apie mus dar kalbės pasaulis“, – neslepia ambicingų verslo planų A.Bulavas.

Nors jauni verslininkai orientuojasi labiau į Vakarus, Lietuvos irgi nežada pamiršti. Artimiausiu metu jie ketina pristatyti kelis didesnius projektus.

„Manome, kad turime kuo nustebinti vilniečius bei miesto svečius“, – pabrėžia A. Bulavas.

Pasiruošę realizuoti drąsiausius kūrybinius sumanymus ir dar daugiau, „PM Screen“ nariai vieningai tvirtina, kad svarbu neišsižadėti savo idėjų ir neriboti fantazijos, kad ir kokia laki ji būtų.

„Verslo pasaulyje neegzistuoja nei sienos, nei tautybės, o šiuolaikinis pasaulis atveria begalę galimybių. Tad drąsiau realizuokime savo idėjas ir garsinkime Lietuvos vardą“, – ragina A.Bulavas ir priduria, kad jo gyvenimas yra geriausias tokio mąstymo pavyzdys.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.