...

Rinkodaros automatizavimo įrankis „Agenic“ pritraukė 120 000 eurų investicijų

Verslas

2022.07.21

Autorius: bzn start

Temos: .

Rinkodaros automatizavimo įrankis „Agenic“ pritraukė 120 000 eurų investicijų

„Agenic“ komanda Asmeninio albumo nuotrauka

Rinkodaros automatizavimo įrankis, skirtas įtakingųjų rinkodarai skaitmeninti „Agenic“ gavo 120 000 EUR investiciją iš verslo angelo investuotojo. Startuolio naudojami duomenimis pagrįsti sprendimai leidžia iki 80 proc. sumažinti rankinį ir administracinį darbą, o tai iki 20 kartų sumažina išlaidas. Taip pat pagreitina kampanijų išleidimą ir leidžia įmonėms lengvai plėstis į kitas rinkas pasitelkiant influencerius.

„Neneigsime, kad pritraukti investicijas buvo sunku, tai pareikalavo krūvos pastangų ir nuoseklaus darbo. Tačiau žinant, ką reikia daryti, ir turint profesionalų komandą galima pasiekti sėkmę“, – sako startuolio generalinis direktorius ir įkūrėjas Tomas Vasiliauskas.

Komanda aktyviai dirbti su įmonėmis ir agentūromis pradėjo prieš metus. Startuolio idėja komandai kilo iš profesinės patirties – norėjosi sugalvoti būdą, kaip influencerių rinkodarą paversti žemiškesniu, lengviau valdomu ir stabilesniu dalyku.

„Influencerių rinkodara nėra visiškai nauja, tačiau pats kanalas, palyginti su kitais rinkodaros kanalais, vis dar yra skaitmeniniame akmens amžiuje. Dėl to influencerių rinkodara vertinama kaip rizikinga, neapibrėžta ir labai nenuspėjama. Taip pat gana sunku įvertinti kampanijos sėkmę ir rasti kūrėją, kuris tikrai atitinka prekės ženklo ar produkto vertybes“, – sako T. Vasiliauskas.

Pasak jo, „Agenic“ yra daug ekonomiškesnė ir laiko požiūriu efektyvesnė priemonė nei rinkodaros agentūros samdymas, kad ji atliktų darbą už jus. Ji taip pat yra sąžiningesnė ir skaidresnė, leidžianti įmonėms susigrąžinti savo rinkodaros kontrolę – norint dirbti su šia platforma, nereikia būti rinkodaros ekspertu.

Artimiausi startuolio ateities planai – pradėti vykdyti įsipareigojimus savo klientams, kurie iki šiol buvo įtraukti į produkto laukimo sąrašą, ir toliau plėsti platformos funkcionalumą.

„Tie, kurie jau dirba su mumis, gali tikėtis, kad jau netrukus mūsų platformoje bus įdiegtas naujas ir unikalus funkcionalumas. Ji suteiks naujų galimybių įmonėms nukreipti esamas skaitmenines auditorijas į konversijas ir rinkti „Zero Party Data“ duomenis iš socialinės žiniasklaidos tinklų. Tai bus gerokai efektyvesnis ir pigesnis būdas pasiekti skaitmeninę auditoriją socialiniuose tinkluose nei mokama reklama“, – sako T. Vasiliauskas.

Parengta pagal startuplithuania.com

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.