...

Prasmingam laiko praleidimui sukūrė užduotėles vaikams

Verslas

2022.11.21

Autorius: Kristina Pažėraitė

Temos: .

Prasmingam laiko praleidimui sukūrė užduotėles vaikams

Ernesta Masiulionytė Asmeninio albumo nuotrauka

Per karantiną, kai gyvenimo tempas aprimo, tėvams atsirado daugiau galimybių pabūti su savo atžalomis. Kuom galima užsiimti leidžiant dienas, vakarus kartu? Kaip padaryti, kad praleistas laikas būtų prasmingas? Prieš pusę metų įkurto prekinio ženklo „Katino ūsas įkūrėja – Ernesta Masiulionytė (28) profesionali, ilgametę patirtį sukaupusi, nuostabi, šilta meniškos sielos asmenybė sako, kad savo veiklos pobūdį norėjo išreikšti per linksmą, vaikišką pavadinimą. Jos veikla susijusi su užduotėlių vaikams kūrimu bei pagalba mokytojams ir tėveliams.

„Sukurti puslapį idėja gimė labai spontaniškai. Kadangi penkis metus dirbau mokytojos padėjėja, o dabar išeinu į motinystės atostogas, pradėjau galvoti kuo reiks užsiimti būnant namie. Tada pamačiau kursus, kuriuose galima kurti vaikams užduotis su programa „Canva“. Programa ,,Canva” yra neįtikėtina dizaino priemonė, kurią labai lengva naudoti ir kuri leis jums pasiekti labai profesionalių rezultatų, net jeigu neturite labai daug patirties. Pagalvojau kodėl gi jų nepabaigus“, – pasakojimą pradeda pašnekovė. Ji taip pat pasakoja, kad pabaigus kursus pradėjo kurti ir dalintis su kitais savo užduotimis. Pagrindinis jos tikslas šiuo metu yra dalintis patirtimi, padėti mokytojams, tėvams mokyti atžalėles įdomiomis, linksmomis ir sugalvotomis užduotėlėmis.

Idėjos įgyvendinimo link

„Kelias kol kas lengvas, su sunkumais dar nesusidūriau“, – teigia pašnekovė. Savo veiklą ji pradėjo prieš pusę metų. Investicijų pradėti veiklą jai daug nereikėjo. Daugiausiai autorė investavo į dizaino kursus. Norint išmokti maketuoti ji turėjo juos pabaigti ir tai kainavo tik devyniolika eurų. Ernesta gavo kursų baigimo diplomą, kuris grįžus po motinystės atostogų padės jai dar labiau siekti savo gyvenimo tikslų ir bus jos kelias į geresnę ateitį. Tai pat, kaip teigia moteris, ji jį pasikabins visiems matomoje vietoje ir jis bus pridėtas prie jos gyvenimo aprašymo, nes tobulėjimui ribų nėra.

Palaikymas iš artimųjų

„Palaikymas tikrai buvo iš šeimos, draugų. Visi sakė kodėl gi nepabandžius. Nuo kažko visi pradeda ir mato, kad darbas su vaikais man yra malonumas,“ – sakė Ernesta. Jos veikla įdomi tuo, kad viskas yra tiesiog internetiniame puslapyje ir lengvai gali pasiekti užduotėlės. Kam kokių užduotėlių reikia, gali atsisiųsti PDF formatu.

Konkurencijos kol kas autorė nepatiria. Jos veikla šiuo metu nėra verslo pobūdžio, daugiau tai atspindi pagalbą kitiems, kaip ne pelno siekiančios organizacijos. Taip pat ji labai džiaugiasi sulaukusi teigiamų atsiliepimų ir pagyrų už savo neatlygintina darbą. Visi laimingi ir pabandę šias užduotis klientai džiaugiasi, kad jų atžalos išmoksta vis daugiau. Su Ernestos kortelėmis kiekvieną dieną gali lavintis ir kuo daugiau iš jų išmokti. Tai spalvotos ir žaismingos užduotėlės, turinčios daug spalvų, kai kurios net yra susijusius su šventėmis. Viena iš jų ką tik praūžęs Helovynas. Prie jau minėtos šventės užduotėlių yra tokios kaip: surasti ir išbraukti žodžius, nuspalvinti, parašyti raides ir suskaičiuoti.

Aktyvi reklama

„Katino ūso“ įkūrėja į reklamos agentūras nesikreipė, mažais, bet tvirtais žingsniais ėjo link savo veiklos populiarinimo. Tai ką ji dabar turi, viską pasiekė pati. Paskelbus Facebook grupėse apie savo puslapį rašė, kad juo naudotis galės visi norintys. Skelbėsi tokiuose Facebook grupėse kaip: „Veiklos vaikams“ , „Mamyčių bendruomenė „ „Mokytojai“ ir panašiose. Tai pat užduotėlės kuria pagal save. Stengiasi pasiekti gerų rezultatų. Dirbant neatlygintinai kūrėja įgauna vis daugiau patirties ir praktikos savo veikloje. Užduotėles galima rasti „Facebook“ paskiroje bei „Instagrame“ (@ernestukassss). Šalia visų šitų svetainių dar skelbėsi pagal profesiją tinkamose mokytojų svetainėse.

Kūrėja linki tėvams kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, juk gyvenime jiems tėvai yra patys geriausi mokytojai. Ne visada vaikui gali būti įdomu, bet reikia stengtis ieškoti vaikui mėgstamos veiklos: Galbūt vieniems įdomu mokytis per karpymą, lankstymą, o kitam per piešimą, skaitymą. Tėveliams reikia eksperimentuoti, nebijoti ir ieškoti vis įvairesnių užduočių, o jų tikrai yra daug. Tereikia tik skirti tam laiko. Paskyrus bent dėmesingų 15-20 minučių vaiko ir tėvų ryšys bus daug stipresnis. Ernesta įsitikinusi:  „Vaikai mus daug ko išmoko, mes išmokome juos.

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.