...

Patraukliausios pavasario verslo nišos

Verslas

2013.04.02

Autorius: Vilija Andrulevičiūtė

Temos: .

Patraukliausios pavasario verslo nišos

Vadovaujate sporto klubui ar užsiimate asmeninio trenerio veikla? Laikykitės! http://www.vi100.com/Lushnis

Šaltis ir sniegas padėjo pratęsti žiemos pramogų bei verslo sezoną, tačiau tikrasis pavasaris – čia pat. Šis metų laikas siejamas su atsinaujinimu, pokyčiais, tad kai kurių verslo sričių taip pat laukia atsigavimas.

Sportas

Pavasaris priverčia labiau susirūpinti savimi. Kaip? Lietuviai vis aktyviau ir dažniau stengsis atverti sporto salių duris, ieškos alternatyvių sporto rūšių. Paprastai tariant, bandys atsikratyti šaltais žiemos vakarais prie puodelio arbatos suvalgytų pyragaičių poveikio, sutvirtinti kūną. Vadovaujate sporto klubui ar užsiimate asmeninio trenerio veikla? Laikykitės.

Laisvalaikis

Atšilus orams atsigaus dar vienas gerai žinomas ir lietuvių mėgstamas nedidelis, tačiau gana pelningas verslas. Tai dviračių ir riedučių bei kitos laisvalaikiui ar sportui skirtos ratuotos įrangos nuoma. Parkai, miestų centrai, dviračių takai netrukus prisipildys ratuotų pramogautojų. Beje, šių priemonių pardavimo rodikliai taip pat turėtų pakilti.

Grožio industrija

Sakyti, kad grožio salonus užplūs pasigražinti norinčios moterys, būtų stereotipiška. Taip, kitokią šukuoseną, plaukų spalvą greičiausiai pasirinks dailiosios lyties atstovės, tačiau vyrų čia taip pat sutiksime ne vieną. Ir tikrai daugiau nei žiemą, kai plaukus dangstome kepurėmis, o manikiūrą slepia pirštinės. Taigi pasirengti reikėtų ir grožo salonų valdytojams, individualiąja veikla užsiimantiems grožio specialistams.

Ir galiausiai – garderobas, mada. Drabužių parduotuvės, išparduotuvės bei interneto drabužių parduotuvėlės, kiekvieną norintį paverčiančios gebančiais verslauti, be jokios abejonės, sulauks daug dėmesio.

O ledų pardavėjams didžiosiose miesto gatvėse dar reikės palaukti…

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.