...

Didelę patirtį įprasmino buhalterinių paslaugų įmonėje

Verslas

2022.10.17

Autorius: Giedrė Kakstovienė

Temos: , , .

Didelę patirtį įprasmino buhalterinių paslaugų įmonėje

L. Korolkova ir I. Karbauskienė Asmeninio albumo nuotrauka

Kolegės Liudmila Korolkova ir Inga Karbauskienė per darbo metus sukaupė didelę patirtį buhalterijoje, o turima neabejotina kompetencija leidžia jaustis tvirtai. Siekdamos įprasminti savo veiklą jau kaip nepriklausomos kokybiškų buhalterinių paslaugų tiekėjos, prieš nepilnus metus įsteigė įmonę LI Buhalterija, o žengti žingsnius nuosavo paslaugų verslo link paskatino noras dirbti sau, galimybė savarankiškai planuotis laiką, reguliuotis darbo krūvį bei, esant poreikiui, dirbti iš bet kurios Lietuvos ar pasaulio vietos.

Moterys sako, kad įmonės pavadinimo pradžią „LI“ padiktavo pirmosios jų vardų raidės, o „buhalterija“ –   savaime suprantamas vykdomos veiklos pristatymas

Į nuosavą verslą – drąsiai ir užtikrintai

Kelias link asmeninio verslo pašnekovėms buvo ganėtinai lygus. Dirbusios keliose skirtingose apskaitos paslaugų kompanijose, puikiai pažinojo klientų profilius ir turėjo aiškią viziją, kokia kultūra bei tvarka turi vyrauti. Nusiteikusios rimtai dirbti, „LI Buhalterija“ Liudmila ir Inga įsteigė panaudojusios 2500 Eur asmeninių lėšų pagrindiniam UAB įstatinio kapitalo formavimui. Nors netrūksta panašias paslaugas siūlančių įmonių, verslininkės džiaugiasi didele paklausa, patenkintais verslais bei rekomendacijų dėka didėjančiu interesantų kiekiu. Žinios apie buhalteriją, aukšta kompetencija, kokybiškos paslaugos, dėmesys net menkiausioms smulkmenoms leido nuo pradžių pelnyti užsakovų pasitikėjimą ir dirbti pelningai. Tvirtai jaustis padeda ir didelis draugų, kolegų, šeimos narių palaikymas, o skleisti žinią plačiau padeda soc. tinklai. „Jų pagalba stengiamės pasiekti įmonių vadovus su mūsų siūlomomis buhalterinės apskaitos paslaugomis“, –  priduria kvalifikuotos specialistės.

Dažni pokyčiai reikalauja žaibiškų sprendimų

„Pats buhalterio darbas galbūt atrodo nuobodus ar pernelyg monotoniškas, tačiau iš tiesų taip nėra. Domimės naujovėmis, turime nuolat atnaujinti pakankamai dažnai besikeičiančią įstatyminę žinių bazę ir greitai reaguoti, suspėti kartu su vykstančiais pokyčiais, prisitaikyti. Kasdien stengiamės tobulėti dar ir dar, klausomės, skaitome informaciją iš patikimų šaltinių, sekame užsienio naujienas. Plėsti akiratį, žvelgti plačiau, išsamiai gilintis, analizuoti, nagrinėti pirmiausia būtina dėl besikreipiančių plataus spektro skirtingą veiklą vykdančių klientų“, – buhalterijos pasaulio peripetijas atskleidžia pašnekovės ir viena kitai paantrindamos sako, kad dažnai naudojasi Pačiolio leidiniais bei seminarais, dalyvauja LBAA (Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos) seminaruose, taip pat į įvairius klausimus atsakymų randa Mokesčių suflerio internetiniame puslapyje. Taip pat tenka konsultuotis su VDI (Valstybinė darbo inspekcija), VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) ar Sodra“. Didžiuliu sektinu pavyzdžiu ir įkvėpėja jos įvardina lektorę E. Besusparienę, kuriai pavyko ne tik puikiai atlikti darbą savo įsteigtoje įmonėje tuo pat metu studijuojant doktorantūrą, tačiau ir dėstyti VDU universitete bei skirti laiko šeimai.

Buhalterinė apskaita sklandiems verslo procesams

UAB „LI Buhalterija“ siūlo profesionalias, aukščiausios kokybės buhalterinės apskaitos tvarkymo organizavimo, priežiūros ir kontrolės paslaugas, kompetetingą pagalbą mokesčių ir finansiniais klausimais mūsų šalies smulkiam ir vidutiniam verslui, tvarko apleistą buhalteriją, konsultuoja visuose bendrovės steigimo proceso etapuose. Sukuriama reali pridėtinė vertė veiklai, kūrybiškas užsakovų poreikių ir lūkesčių įvertinimas, padeda užsakovams išspręsti kylančius sunkumus bei priimti tinkamus sprendimus. „Atsižvelgiant į apskaitos apimtis ir sudėtingumą, kiekvienam klientui pasiūlysime individualias bendradarbiavimo sąlygas ir lanksčią kainų sistemą, o bendradarbiaudami su mūsų įmone, įgysite daug privalumų, kurių dėka galėsite pilnai koncentruotis į pagrindinę savo veiklą, visą dėmesį skirti įmonės strateginių tikslų įgyvendinimui“, – jaunos įmonės teikiamus privalumus klientams vardija patyrusios specialistės. „Kol kas puikiai tvarkomės dviese ir nejaučiame poreikio plėsti komandą, tačiau ateityje neatmetame tokios galimybės. Turime ambicingų tikslų tapti geriausia, profesionalumo standartus buhalterinės apskaitos paslaugų srityje diktuojančia įmone Lietuvoje ir to tikslingai ir sąžiningai siekiame“.

Buhalterinės apskaitos specialistės pastebi dažną pradedančiųjų verslų klaidą: „Dauguma įsivaizduoja, kad paprasta įsteigti įmonę ir uždirbti pinigus, tačiau taip nėra. Reikia ne vienerių metų įdirbio, kad galėtum lygiuotis į specialistus, kad būtum pastebėtas ir įvertintas“. Darbus moterys atlieka laiku, kokybiškai ir atsakingai, o kitiems pataria pabrėžti, išryškinti geriausias savo asmenines savybes, kas atneš laimingus klientus ir užtikrins sklandų komandos darbą. „Visada siekite savo svajonių, o svarbiausia  – nebijokite pradėti, nes tik taip galima priartėti prie tikslų ir juos paversti realybe“, – apibendrina Inga ir Liudmila.

 

 

 

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.