...

Meilė šokiui įkvėpė kurti verslą

Verslas

2017.07.16

Autorius: Urtė Bujevičiūtė

Temos: , .

Meilė šokiui įkvėpė kurti verslą

Kamilė Šulcaitė. Asmeninio albumo nuotr.

Finansinių technologijų startuolių bendradarbystės erdvės „Rise Vilnius“ renginių ir komunikacijos vadybininkė Vilnietė Kamilė Šulcaitė (29) ne tik rengia finansinių technologijų konferencijas, renginius seminarus, mentoringo sesijas, bet ir užsiima menine veikla. Merginą galima išvysti šokančią didžiojoje Operos ir baleto teatro scenoje, šokių maratonuose ir kituose sporto bei meno renginiuose. Be to, ji yra pirmoji Lietuvoje „Salsation Elite“ trenerė.

Aistra šokiui ir sportui

Šokio ir sporto pasaulyje K. Šulcaitė sukasi jau nuo ketverių metų. Meilė baletui buvo tai, kas ją atvedė į sceną, treniruočių salę ir į visai kitokį pasaulį, negu mes įpratę matyti. Tokia didelė ir įvairi šokio patirtis paskatino merginą pradėti vesti ir savo treniruotes, kurios populiarios visoje Europoje, Lotynų Amerikoje bei Azijoje. „Salsation“ – tai funkcinės kardiotreniruotės, paremtos Lotynų Amerikos muzikos ritmais, dideliu dėmesiu muzikalumui ir aistra šokiui: „Šokti dar niekada nebuvo taip gera“ – taip skamba pagrindinis šios programos šūkis. Šią šokio programą sukūrė venesuelietis Alejandro Angulo, kuriam šokis ir sportas buvo neatsiejama gyvenimo dalis. Būtent toks požiūris ir sužavėjo K. Šulcaitę.

Trenerės darbas labai įpareigoja nuolatos tobulėti, todėl mergina yra dažna tarptautinių šokio ir sporto renginių bei seminarų dalyvė. Štai visai neseniai ji lankėsi Varšuvoje, kur vyko „Love2Move“ – vienas didžiausių tarptautinių renginių mūsų regione. Tokie renginiai, pasak šokėjos, suteikia galimybę pažinti žmones iš viso pasaulio, pasisemti profesionalių trenerių patirties. „Turiu puikių pažįstamų kolegų ne tik Europoje, bet ir Lotynų Amerikoje, Kinijoje, Australijoje“, – džiaugiasi trenerė.

„Salsation“ neturi nei amžiaus, nei galimybių ribų

Įvairios kūno rengybos programos, kardiotreniruotės, paremtos Lotynų Amerikos ritmais, labai daug žmonių paskatino iš naujo pažinti šokį ir suprasti, kad tokiu laisvalaikiu gali mėgautis visi, kas tik jaučia meilę šokiui. „Salsation“ yra ne išimtis, tad šia programa gali mėgautis ir moksleiviai, ir garbaus amžiaus žmonės.

„Mano mama visą gyvenimą svajojo šokti, tačiau tuo metu, kai ji buvo jauna, suvokimas apie šokį buvo toks, kad šokti gali tik labai lieknos ir neaukštos merginos, o ji buvo tvirto sudėjimo ir labai aukšta, todėl teko rinktis krepšinį. Džiugu, kad šiandien viskas yra kitaip ir net vyresnio amžiaus moterys, kaip mano mama, gali mėgautis muzika, šokiu ir gera energija, kuri skleiste skleidžiasi visos treniruotės metu. Negaliu atsistebėti, kiek daug šypsenų pamatau kas kartą baigusi užsiėmimą“, – džiaugsmo neslepia trenerė.

Kiekvienas, atėjęs į treniruotę, turi savo tikslą: numesti svorio, susirasti bendraminčių, pasportuoti, susipažinti su nauja disciplina, išmokti judėti, gerai praleisti laiką. Kad ir kokia būtų priežastis, anot trenerės, ji yra labai reikšminga, o tokios treniruotės suteikia nepaprastų galimybių tobulėti, stiprinti kūną, atrasti naujų judesių, atpalaiduoti mintis, tik labai svarbu, kad pratimai, sujungti su šokio elementais, būtų atliekami teisingai, tam trenerė skiria labai daug dėmesio.

Šokio renginiai padeda kurti bendruomenę

K. Šulcaitė tikina, kad jai gyvenime tikriausiai labai pasisekė, nes jos geriausios draugės taip pat yra trenerės ir šokėjos, todėl kartu gali organizuoti šokių maratonus, renginius ir seminarus Lietuvoje, o tokie dalykai labai padeda formuoti žmonių, mėgstančių šokį ir sportą, bendruomenę.

 

„Džiugu matyti, kai į renginius susirenka vis daugiau žmonių, kai merginos atsiveda savo koleges ar drauges, vadinasi, to bendrumo ir tos geros nuotaikos reikia žmonėms, o tai man, kaip trenerei, yra didžiulis pasiekimas ir didelė motyvacija tobulėti bei judėti į priekį“

K. Šulcaitė.

 

„Kelis kartus per metus organizuojame didelius renginius, kuriuose žmonės gali susipažinti su skirtingomis šokių programomis, pamatyti, kaip užsiėmimus veda kiti treneriai, ir tai yra nepakartojama patirtis“, – teigia mergina.

Štai ir rugpjūčio pabaigoje ji su savo draugėmis planuoja šokių maratoną, kuris prieš rudens sezoną vėl suburs visus.

„Džiugu matyti, kai į renginius susirenka vis daugiau žmonių, kai merginos atsiveda savo koleges ar drauges, vadinasi, to bendrumo ir tos geros nuotaikos reikia žmonėms, o tai man, kaip trenerei, yra didžiulis pasiekimas ir didelė motyvacija tobulėti bei judėti į priekį“, – šypsenos neslepia K. Šulcaitė.

Taip, pasak merginos, ir susirenka šokio entuziastai, kurie vėliau tampa ne tik mokiniais, bet ir draugais ar gerais pažįstamais, su kuriais dalijiesi ne tik šokio paslaptimis, bet ir gyvenimo nuotykiais, įspūdžiais. Ilgas ir nuoširdus darbas visada atneša puikių rezultatų.

Pomėgis ar darbas?

Savo treniruočių mergina nevadina verslu. Tai, pasak jos, yra tiesiog gyvenimo būdas, mėgstama veikla, kuri užsimezgė dar vaikystėje ir šiandien yra neatsiejama gyvenimo dalis, pripildanti energijos ir kitiems darbams.

„Visada mėgau bendrauti su žmonėmis, buvau labai aktyvi, tai man leido ne tik būti pastebėtai šokio pasaulyje, bet ir dirbti žurnaliste, o dabar „Rise Vilnius“ renginių bei komunikacijos vadybininke. Niekada neturėjau tik vieno darbo ar vienos veiklos ir nemanau, kad tai yra nesuderinama, ypač šiuolaikiniame pasaulyje, kai žmonės stengiasi kuo daugiau patirti, pamatyti, tobulėti“, – mintimis dalijasi trenerė.

Anot jos, ne visos dienos būna tobulos ir ne visada norisi po vieno darbo lėkti į kitą, kartais repeticijos teatre, treniruotės ar renginiai užrunka iki vėlyvos nakties, bet rezultatas visada viską atperka.

„Darbas žiniasklaidoje išmokė ne tik tobulai susiplanuoti savo dieną, bet ir labai greitai reaguoti į besikeičiančias situacijas. Manau, tai šiandien man labai padeda ir organizuojant „Rise Vilnius“ renginius, ir vedant savo treniruotes“, – svarsto mergina.

Daugiau iniciatyvos, aistros ir optimizmo

Nė viena veikla ar verslas, K. Šulcaitės teigimu, nebus sėkmingas, jeigu tuo netikėsi, nesvajosi ir nedegsi. Kai žmonės mato ryžtingą, savimi pasitikinčią ir charizmatišką asmenybę, viskas klostosi visai kitaip. Jie visada norės kalbėti su tuo, kuris turi daug optimizmo, nebijo kalbėti ir šypsotis. Tokia, pasak trenerės, yra jos veiklos paslaptis.

„Visai nesvarbu, ką veiki, kuo užsiimi, svarbiausia, kad tai tau teiktų džiaugsmo, nes tai suteikia gerų emocijų ir kitiems. Šiandien aš esu labai laiminga, mane džiugina viskas, ką veikiu. Matyt, tai ir yra pagrindinis energijos ir optimizmo šaltinis“, – emocingai kalba K. Šulcaitė.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.