...

Lietuvių logistikos įmonė – tarp geidžiamiausių JAV darbdavių

Verslas

2020.02.21

Autorius: Greta Šimonėlytė

Temos: .

Lietuvių logistikos įmonė – tarp geidžiamiausių JAV darbdavių

Lietuvių įkurta logistikos kompanija „GP Transco“ pripažinta viena geidžiamiausių darbdavių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kanados ir JAV vežėjus vertinantys „Smart-Trucking“ ekspertai už sėkmingą verslo vystymo modelį ir darbuotojų motyvavimą bendrovę įvertino kaip pavyzdį logistikoms įmonėms, norimčioms samdyti aukščiausios kvalifikacijos darbuotojus. Įmonės vadovų teigimu, patekimas tarp geriausių Amerikos logistikos kompanijų yra ilgalaikio ir nuoseklaus darbo rezultatas. 

„Geriausių vairuotojų pritraukimas ir išlaikymas yra esminė siekiamybė, o tai pavyksta padaryti įdiegus aiškius skaidrumo standartus, mokant konkurencingą atlygį ir motyvuojančius priedus“, – teigia kompanijos operacijų viceprezidentas Jonas Bidva.

Ne pirmas įvertinimas

„GP Transco“ jau ne pirmą kartą patenka tarp labiausiai savo darbuotojus vertinančių ir aukščiausius atlyginimus mokančių JAV vežėjų kompanijų.

Logistikos mokymų programos „Carriers Edge“ reitinge „GP Transco“ pateko  tarp TOP 20 vežėjų kompanijų 2019-2020 metais. Lietuvių kompanija į sąrašą įtraukta atlikus išsamią apklausą – reitinguojamoms kompanijoms buvo siunčiami klausimynai atlygio, priedų, žmogiškųjų išteklių valdymo, karjeros galimybių kategorijose. Vertinant, taip pat atlikti interviu su kompanijos vadovais bei anonimės darbuotojų apklausos.

„Geriausių vairuotojų pritraukimas ir išlaikymas yra esminė siekiamybė.” J. Bidva.

Taip pat lietuvių kompanija neseniai pateko ir į aukščiausius atlyginimus mokančių logistikos bendrovių trejetuką. Įmonę vertino žurnalas „TruckDriverSalary“, apžvelgiantis JAV vežėjų algas. „GP Transco“ įkūnija pagarbą darbuotojui ir rinkoje, kur gerų vairuotojų paklausa itin didelė, geba juos išlaikyti ir motyvuoti“, – teigiama žurnale.

Sėkmė slypi ne piniguose

Pasak J. Bidvos, sėkminga kompanijos veikla konkurencingoje JAV vežėjų rinkoje yra grindžiama atsakingu vairuotojų motyvavimu. Tai atsispindi ne tik atlyginimų dydžiuose ar prieduose. Pastaruoju metu kompanija diegia stažuočių ir darbinių atostogų „worcation“ praktiką. Darbuotojai skatinami domėtis logistikos naujovėmis ir dalintis sukaupta patirtimi. J. Bidvos teigimu, per metus stengiamasi į stažuotes išsiųsti apie 20 procentų kolektyvo.

„Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos atrenkami būsimi stažuotojai – tai darbuotojo rezultatai ir pradirbtas laikas įmonėje bei motyvacija. Logistika sunkus ir atsakingas darbas, tad mūsų užduotis skatinti ir remti kompanijos darbuotojus, kurie yra ir bendrovės ambasadoriai“, – sako J. Bidva.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.