...

Kodėl ne? Verslas, kuriam gali rasti laiko tada, kada nori!

Verslas

2014.01.22

Autorius: Agnė Žilevičiūtė

Temos: .

Kodėl ne? Verslas, kuriam gali rasti laiko tada, kada nori!

Nomeda Bružienė Asmeninio albumo nuotr.

Regis, apie ką Nomeda Bružienė (40 m.) svajoja, tas išsipildo. Svajojo dirbti reklamos ir rinkodaros srityje, svajojo kada nors turėti įmonę pavadinimu „why not“, nes tai mėgstamas posakis, norėjo laisvo laiko tada, kada ji nori, – viskas išsipildė. Tai moteris, kuri 50 % stovi ant žemės, 50 % užsiima kūryba, nes verslas jai ne mistika, o kūryba.Gal dėl to ji švyti, yra laiminga žmona, mama ir verslininkė.

Nomeda visada tikėjo, kad viskas gyvenime vyksta nuosekliai ir savo laiku.

„Darbas neturėtų būti prievolė ir jis nėra nuo 9 iki 18 val. Jei darbas patinka, tada neskaičiuoji laiko, praleisto jame, ir dirbi tiek, kiek reikia, o netrukus ateina atpildas. Idealu, kai darbas sutampa su pomėgiu, – tokiu principu vadovaujasi Nomeda. – Man niekada neteko dirbti darbo, kuris nepatinka ar yra neįdomus. Gyvenime pasisekė turėti įkvepiančius vadovus, o ir tarp draugų ar pažįstamų buvo ne vienas pavyzdys, kai darbas yra pomėgis, saviraiškos priemonė, gyvenimo būdas. Išties visa patirtis ir atvedė mane į šiandieną, kai kuriu tai, kuo pirmiausia tikiu.“

Būdama motinystės atostogose moteris suprato, kad patirtis, įgyta dirbant reklamos ir rinkodaros srityje, gali praversti realizuojant elektroninės parduotuvės idėją. Ją visada žavėjo netradiciniai ir nemasiniai daiktai bei galimybė neprisirišti prie darbo vietos. Taip atsirado internetinė parduotuvė „Čia gyvena gražūs daiktai“, kurią vadina užsiėmimu, o ne verslu. Kiek vėliau atsirado ir Boomerangz idėja.

„Boomerangz“ pradžia – idėja apie kojines jogai

„Kojinės jau seniai nėra nuobodus aksesuaras. Mums kojinės yra puiki saviraiškos, nuotaikos, idėjos perteikimo forma ir svarbi aprangos bei stiliaus detalė. Turime daug idėjų ir netrukus šalia kojinių linijos gyvenantiems aktyviai (snieglentės, jėgos aitvarai, motociklai, dviračiai ir t. t.) turėsime kasdienių kojinių liniją, pasiūlysime pastaraisiais metais užsienyje jau norma tapusią kojinių prenumeratą, kai mėgstamos kojinės pasirinktu reguliariu periodu pristatomos tiesiai į namus, nešvaistant laiko apsipirkimui. „Boomerangz“ produktai skirti laisvoms sieloms (ang. for free souls) – toks mūsų šūkis. Gamyboje laikomės principų, kad svarbiausia yra funkcionalumas, kokybė, estetika.“

Nomedai kojinių verslo idėja kilo iš elementaraus patogių kojinių jogos užsiėmimams poreikio. „Kojinės man visada patiko, būdavo svarbu, kaip jos atrodo, kokia jų sudėtis ir, žinoma, patogumas. Jeigu viso to nėra, geriau išvis be jų“, – juokauja moteris.

Neradusi tinkamų kojinių Lietuvoje, ji nusprendė jas nusimegzti. Atlikusi namų darbus, ištyrinėjusi žaliavų pasiūlą, gamybos technologijos galimybes, išsiaiškinusi, kokias medžiagas naudojant pasiekiamas norimas rezultatas, pradėjo gamintojų paiešką. Vienai gamyklai Nomedos idėja sukurti tokias kojines nepasirodė keista ar utopiška. Jie patikėjo moters užsidegimu ir planais. Moteris džiaugiasi, kad su gamintojais rado bendrą kalbą ir subūrė puikią komandą, tad dabar mus gali džiuginti pirmomis mūsų šalyje bepirštėmis neslystančiais padais jogos užsiėmimams skirtomis kojinėmis, t. p. naminėmis neslystančiomis šiltomis kojinėmis ir aktyviam laisvalaikiui skirtomis kojinėmis, sukurtomis naudojant ypatingą technologiją, kuri buvo naudojama gaminant NATO karių kojines. Ši technologija ir pasufleravo linijos pavadinimą ARMY.

Ką duodi pasauliui, tas ir grįžta

Nomeda daug dėmesio skiria ne vien kokybiškų kojinių gamybai, bet ir pakuotei. Nors kojinės rinkoje pasirodė tik prieš mėnesį, o „Boomerangz“ el. parduotuvė skaičiuoja paskutines dienas iki atidarymo, produktas jau sulaukė didelio klientų ir prekybos partnerių susidomėjimo.

Moteris tikisi, kad jei viskas vyks taip, kaip planuojama, per metus šeimos investicijos grįš. Didžiausias šios idėjos palaikytojas yra Nomedos vyras, kurio indėlis atsispindi pavadinime.

„Kojinių forma priminė bumerangą. Užsikabinome už šios idėjos, bumerango principo, kad tai, ką tu duodi pasauliui, grįžta atgal. Mes norime dalytis tuo, kuo gyvename, kas mums artima“, – apie pavadinimo atsiradimą pasakoja Nomeda.

Nomedos paskatinimas jums: „Nori – imk ir daryk. Niekas kitas tavo svajonių už tave neįgyvendins. Nebijokite būti savimi, imkite ir darykite. O jei baimė nedingsta, paklauskite savęs, kas gąsdina. Atsakykite sau į šitą klausimą ir pirmyn, nes sulig paskutiniais klausimais baimė dingsta. Nebijokite klysti, eksperimentuoti. Iš klaidų mokomės, tampame stipresni, ateina naujas įkvėpimas.“

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.