...

Į Lietuvą atvežė inovatyvų sporto metodą

Verslas

2018.05.21

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: , .

Į Lietuvą atvežė inovatyvų sporto metodą

Indrė Leonavičienė. Asmeninio albumo nuotr.

Panevėžietė Indrė Leonavičienė (34) nuosavo verslo idėją subrandino viešėdama pas draugę, o grįžusi į Lietuvą įkūrė inovatyvaus sporto studiją „JammFit“ Šiauliuose ir Vilniuje.

Greitesnis rezultatas

Sporto klubas „JammFit“ nepanašus į mūsų įsivaizduojamus tradicinius. Čia apsilankęs žmogus nepamatys nei daugybės treniruoklių, nei svarmenų. Sportavimo principas paremtas terapiniu metodu, kai specialus aparatas, prijungtas prie sportuojančio žmogaus, padeda lieknėti, auginti raumenis ar didinti jėgą.

„Atėję pas mus, sportuoti gali visi: ir profesionalai, ir gyvenime su sportu nedraugavę žmonės“, – pabrėžia I. Leonavičienė.

Sporto esmė – kardioimpulsais, o ne jėga paremta treniruotė, kuri suaktyvina deguonies sunaudojimą ląstelėse. Dėl to aktyviau mažėja apimtys. Įrodymas – klientų apimčių matavimas ir svorio stebėjimas jau pirmosios treniruotės metu.

„Po dešimties treniruočių mes permatuojame klientą. Iš šimtų savo pravestų treniruočių galime apskaičiuoti vidurkį. Pavyzdžiui, nuo juosmens dingsta 3–4 cm, nuo kojų 1–2 cm, nuo rankų – apie 1 cm. Žinoma, yra kas atsikrato ir 7 cm, tačiau yra ir tokių, kuriems pavyksta atsikratyti po 1 cm“, – teigia sporto klubo treneris Marius Leonavičius.

Pati treniruotė sporto studijoje vyksta vos 20 minučių, tačiau prilygsta dviem valandoms intensyvaus darbo įprastoje sporto salėje. Naujoviškas metodas, pasak pašnekovės, itin tinka šiuolaikiniam skubančiam ir nuolat laiko stokojančiam žmogui. Sportuodamas iki trijų kartų per savaitę, tokio modelio treniruotėmis jis gali pasiekti puikių rezultatų.

Veikia Vilniuje ir Šiauliuose

Pirmasis sporto klubas duris atvėrė prieš dvejus metus sostinėje. Tokio modelio sporto klubo idėja, anot I. Leonavičienės, parsivežta iš Rusijos, todėl teko pradėti dirbti su franšizės modeliu. Būtent todėl panevėžietė verslo pradžiai dėl sutartinių įsipareigojimų turėjo pasirinkti Vilnių.

 

„Į priekį judėti skatina geri rezultatai ir pozityvūs žmonių atsiliepimai“

I. Leonavičienė.

 

„Po Vilniaus sekė Šiauliai, nes tai miestas, kuriame šiuo metu gyvenu. Didelio skirtumo tarp šių dviejų vietų ir sporto klubą lankančių žmonių nematau arba dar nespėjau pastebėti. Rudeniop duris planuoja atverti ir trečioji studija, kuri bus įsikūrusi Kaune“, – atskleidžia pašnekovė.

Paklausta apie sunkumus dirbant pagal franšizės modelį, moteris patikina, kad kur kas sudėtingiau buvo įtikinti pirmuosius klientus, kad toks sportavimas iš tiesų duoda gerų rezultatų. „Sunkiausia buvo įrodyti, kad tai išties veikia. Vis dėlto į priekį judėti skatina geri rezultatai ir pozityvūs žmonių atsiliepimai“, – teigia I. Leonavičienė.

Idėjos aplink mus

Sporto studijos „JammFit“ modelis sparčiai populiarėja pasaulyje. Tokiu principu veikiančios studijos įkurtos Brazilijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir kitose šalyse, o vieni pirmųjų inovaciją įsisavino ir lietuviai. Į mūsų šalį naujovišką sporto studijos modelį atvežusi I. Leonavičienė įsitikinusi, kad idėjos slypi visur, tik reikia nebijoti naujovių ir dairytis aplink.

„Visiems pradedantiesiems ar ieškantiesiems savo idėjų palinkėčiau būti originaliems ir nuolat ieškoti naujovių“, – linkėjimus siunčia „JammFit“ įkūrėja.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.