...

Be dvejonių įsigiję verslą, klientus priima kaip šeimos narius

Verslas

2021.11.16

Autorius: Raminta Žalkauskaitė

Temos: .

Be dvejonių įsigiję verslą, klientus priima kaip šeimos narius

A. Sereikienė // Neringos Janonės nuotr.

Prieš porą mėnesių industrinio stiliaus erdvę „Antras aukštas studio“ Kauno centre įsigiję Agnė Sereikienė su vyru jau sulaukia grįžtančių klientų ir turi daugybę ateities planų. Ji sako, kad čia jos širdies veikla, kuria ne tik realizuoja save, bet ir padeda kitiems: komerciniai renginiai padeda atlikti šią socialinę misiją.

Lemtinga vieta

Agnė pasakoja, kad veiklą su prekių ženklu ir patalpų nuoma jie perpirko iš kitų savininkių. Jos veikla užsiėmė mažai dėl karantino apribojimų. „Visą gyvenimą žinojau, kad norėčiau jungti, burti kūrėjus, menininkus, organizuoti renginius. Man svarbūs socialiniai klausimai ir matau, kad studija gali man padėti įgyvendinti socialinę misiją. Anksčiau norėjau kurti drabužius, atidaryti galeriją ir visada vis kažko trūkdavo: tai investicijų, tai aplinkybės ne tos, tai virusai, tai dar kas nors. 

Penkerius metus gyvenau stagnacijoje, laukiau ir žinojau, kad noriu daryti ką nors kūrybiško, rašiau tinklaraštį, bandžiau save socialinėse medijose, vis ieškojau savęs, bet man vis būdavo negana. Kažkas pavykdavo ne taip, bet vis tikėjausi, kad ateis ta idėja, kas nors pasikeis. Kai pamačiau šią studiją, pirmą kartą atėjusi per blusų turgų, kurį rengė buvusios savininkės, pirma mintis buvo, kad norėčiau čia dirbti, norėčiau tokios vietos sau. Kai tik pamačiau, kad galima perpirkti šią veiklą, per pusvalandį viską nusprendėme ir per dieną nusipirkome šį verslą“, – sako A. Sereikienė.

Organizuoja įvairius renginius

Patalpos yra 150 kv. m., šiame pastate anksčiau buvo vienuolynas, tad skliautai suteikia tam tikrą aurą. Ji pasakoja, kad lapkričio mėnesį čia vyks Baltojo kaspino festivalis, kuriuo kovojama su smurtu prieš moteris, organizatoriai vykdo prevenciją, skatina dialogą. Taip pat su savanore organizuoja susitikimų ciklą su probleminių šeimų paaugliais. Tam, kad vyktų šie projektai, Agnė rengia komercinius renginius: šeimos asmenines šventes, jau yra vykę labai gražių vestuvių, gimtadienių, mergvakarių. Taip pat organizuoja koncertus, kultūrinius renginius, muges. Jau vyko mamų blusų turgus, gruodžio 4–5 d. bus kalėdinė mugė. Joje bus parduodami lietuvių menininkų kūrėjų darbai, nes jos viena didžiausių vertybių yra tvarumas, skatinti žmones pirkti vietinę produkciją.

„Renginius atsirenku pagal intuiciją, širdimi jaučiu, kur bus gerai ir kur nelabai. Pati mėgstu knygas, meną, kūrybą, muziką, kaip ir atlikėjai, kurie netrukus koncertuos – išgirdau, pajaučiau ir žinojau – noriu, kad jie būtų pas mus. Gruodį rengsime edukacines vyno degustacijas su someljė ir restoranų konsultante Urte Mikelevičiūte. Tiesiog jaučiu, kad šis žmogus labai gerai šioje erdvėje skleisis, gerai suskambės tai, ką jis daro. Todėl ir kviečiu“, – planais dalijasi studijos savininkė.

Agnė sako, kad dega šia idėja, tai jos širdies veikla ir jai labai svarbu, kad gali įgyvendinti savo socialinę viziją per šią veiklą, meną, kultūrą padėti jautrioms grupėms. Ji sako atradusi stebuklą, kaip realizuojant save, padėti ir kitiems. „Jau daug savo svajonių išpildžiau ir pildau jas kiekvieną dieną, nors dar tik mėnuo kaip vykdome veiklą. Šios studijos vienas didžiausių privalumų tas, kad galiu sproginėti savo idėjomis ir jas įgyvendinti, bandyti, kas man „šauna į galvą“: sugalvojau, naktį pamačiau koncerto ištrauką, kažkokią dainą, susisiekiau su atlikėjais ir suorganizavome koncertą“, – sako pašnekovė. A. Sereikienė teigia, kad studijoje bus ir knygų pristatymų, su biblioteka planuoja rengti knygų mainyklą, butiką, kur būtų arba dėvėtų išmylėtų daiktų, arba lietuvių menininkų-kūrėjų darbų. Savininkė turi daug idėjų ir siekia jas po truputį įgyvendinti.

Kuria šeimos jausmą

A. Sereikienė kol kas sklaidą atlieka tik per socialinius tinklus, kurie vaidina svarbų vaidmenį, pritraukiant naujus klientus, dalyvius, taip pat ruošia interneto svetainę, renginius skelbia per portalą „Kas vyksta Kaune“. „Mes siekiame būti ne šiaip aktų salė, siekiame būti šeima, norime kiekvienam atėjusiajam sukurti šeimos jausmą. Čia būname su vyru ir mūsų keturmete dukra. Siekiame, kad klientai patirtų gerų įspūdžių, mums labai svarbu, kad visi būtų laimingi, pavaišinti, pamyluoti, išsikalbėję, apsikabinę. Kviečiame visus, kuriems sunku. Yra mamų, kurios rašo, kad kraustosi iš proto su vaiku, joms reikia kažkur išeiti, tad aš kviečiu ateiti išgerti kavos. Čia yra tokia vieta, kur visus priimame kaip šeimos narius, todėl žmonės, kurie atėjo į blusų turgų nusipirkti padėvėtų drabužių, paskui perka kalėdines fotosesijas, dar vėliau ateina į renginius, koncertus, nes tiesiog nori vėl pas mus grįžti. Mums tai didžiausias įvertinimas“, – džiaugiasi moteris.

Agnė sako, kad apie pandemiją stengiasi per daug negalvoti, laikosi visų saugumo reikalavimų, prašo pateikti galimybių pasus. „Mes užsimerkėme ir nėrėme į renginių organizavimo verslą pandemijos akivaizdoje, bet tikime šia idėja ir žinome, kad bus gerai. Net jei uždraustų renginius, mes vis tiek turime kelis atsarginius planus, manau, kad čia viskas būtų gerai“, – optimizmo nestokoja studijos savininkė. Moteris taip pat turi idėjų ir vasarai, sako, kad gali organizuoti išvažiuojamuosius renginius, nes turi poilsiavietę prie ežero, net galvoja apie festivalį „Antras krantas“. Tolesnei ateičiai industrinio stiliaus erdvės „Antras aukštas studio“ savininkė A. Sereikienė sako turinti 40 punktų planą, tad tikisi įvykdyti bent du trečdalius plano ir pakeisti bent kelių žmonių gyvenimus.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.