...

Ambicingi užmojai leidžia džiaugtis verslo finansine nauda ir laisve

Verslas

2022.10.25

Autorius: bzn start

Temos: , .

Ambicingi užmojai leidžia džiaugtis verslo finansine nauda ir laisve

Marius Buividavičius nuotrauka Irmanto Gelūno

Visą gyvenimą dirbęs samdomą darbą, dažnai keitęs darbovietes Marius Buividavičius (39) sako, kad savęs nerealizuodavo, kaip norėtųsi, nors sfera, kurioje dirbo, buvo artima širdžiai. Darbai buvę įvairiausi, nuo paprasto vairuotojo-ekspeditoriaus, sandėlininko iki darbų vykdytojo, jie visi susiję su transportu ir logistika. Visgi atėjo laikas, kai vyras pradėjo veikti ir įkūrė įmonę „Transporto sprendimai”, jungiančią kelias paslaugas: krovinių pervežimai sunkvežimiais su kranu bei statybinių konteinerių nuoma, kuri leidžia džiaugtis verslo finansine nauda bei laisve.

„Neapleisdavo mintys, kad norėčiau dirbti sau, bet mintys taip ir likdavo tik kažkur pasąmonėje. Kai dirbau ir mokiausi vadybos, tuo pat metu noras stiprėjo”, – pasakoja Marius Buividavičius.

Vyras pasakoja, kad vienas paskutinių samdomų darbų buvo užsienyje, kai norėjosi kažką pakeisti ir pabandyti save darbui komandiruočių principu Čekijoje, Vokietijoje bei Prancūzijoje. Tai buvo darbas transporto srityje bei produkcijos tiekime: „Prisipažinsiu – tai vienas labiausiai patikusių darbų, kuriame mažai monotonijos ir daug iššūkių, sutikau begalę įdomių žmonių, tiek lietuvių, tiek užsienio kolegų”.

Drąsūs pirmieji žingsniai

Verslininkas pasakoja, kad dirbant užsienyje su žmona laukė antrosios atžalos ir jau svarstė, ką darys, nes suprato, kad reikės rinktis. O pasirinkimas vienas – tai grįžti dirbti ir gyventi Lietuvoje. Bet į samdomą darbą grįžti noro nebuvo, todėl dar būdamas svetur pradėjo savo veiklą.

Išgirdęs iš kolegos Lietuvoje, kad nusipirko sunkvežimį su manipuliatoriumi, bet visai neturi klientų, automobilis daugiau stovi negu važiuoja, pasiūlė prižiūrėti jo darbą ir atvesti  potencialių klientų, o už tai gauti bonusų ir kolega sutiko.

„Būdamas ne Lietuvoje pradėjau vystyti šį verslą, pirmieji žingsniai buvo drąsūs ir ambicingi, paslaugų ženklo sukūrimas, žinomumo didinimas, rinkodaros būdai. Tai paslaugų reklama socialiniuose tinkluose, iš jų ir atėjo pirmieji klientai, taip pat skelbimų portalai, google reklama ir kiti informacijos viešinimo šaltiniai, kurie skleidžia žinią.

Praplėtė paslaugų spektrą

Gimus dukrytei verslininkas grįžo į Lietuvą ir tęsė pervežimo paslaugų veiklą ir matė tendencijas, kad pilnavertiškai išgyventi iš to neišeis. Taip pat girdėjo replikų, kad susirastų normalų darbą, čia per maža grąža. Kadangi pažįstamas užsiiminėjo statybinių atliekų išvežimu ir konteinerių nuoma, Marius pakalbėjo su juo ir nusprendė praplėsti paslaugų spektrą. Taip įtraukė papildomą paslaugą – statybinių konteinerių nuomą, nors žinojo, kad tai nėra lengvas kelias, nes tai specifinė niša. Verslo įkūrėjas pasakoja, kad ambicijos, didelis noras, vizija, sukaupta patirtis ir žinios leido žengti toliau.

„Tikrai negaliu teigti, kad iš prigimties esu verslus žmogus, šis teiginys man netiktų, nes verslą pradėjau kur kas vėliau. Tad galima sakyti „išmintis ateina su amžiumi”, todėl, mano nuomone, pradėti niekada nevėlu”, – sako Marius Buividavičius.

Šiuo metu įmonė teikia krovinių pervežimo, kranų, statybinių konteinerių nuomos bei statybinio laužo išvežimo su platformomis, savivarčiais, mikroautobusais paslaugas.

„Išsiskiriame tuo, kad į kiekvieną užsakymą žiūrime atsakingai ir mums svarbu ne kiekybė, o kokybė ne tik darbų, bet ir aptarnavimo, nebijome iššūkių. Turime labai stiprius organizacinius gebėjimus, nesvarbu kokios apimties darbų projektas, stengiamės įsigilinti į kliento poreikius, pasiūlyti sprendimus ir galutinį rezultatą.

Sau keliame aukštus reikalavimus, žengiame su ateities technologijomis, analizuojame rinką. Prioritetai yra operatyvus, kokybiškas paslaugos atlikimas su konkurencinga kaina, statybinių atliekų išvežimas-utilizavimas po renovacijos ar naujos statybos darbų, saugus krovinio pristatymas nuo taško A iki taško B.

Mūsų veikla mums nėra vien tik darbas, dirbame su atsidavimu, siekiame nuolatinio tobulėjimo, ieškome dar neatrastų sprendimų, nestandartinių idėjų. Vertiname ryšį su kiekvienu klientu, siekiame tapti stipria transporto paslaugų teikimo, įrangos nuomos ir darbų atlikimo įmone. Atsakomybė, paslaugų kokybė, pagarba klientui ir rezultatas yra mūsų vertybės”, – sako verslininkas.

Pradėjo ir dar vieną veiklą

Buividavičius atviravo, kad šiuo metu plėtoja dar vieną veiklą pavadinimu Griaunamejums.lt, tai griovėjų- demontuotojų brigados, kurios atlieka griovimo darbus, jų yra mažiausiai dvi, susidedančios iš profesionalių šią sritį išmanančių žmonių. Sėkmingai atlikti darbai pateisino lūkesčius ir yra jaučiama finansinė nauda.

Paklausus pašnekovo, ko palinkėtų žmonėms turintiems siekių ar tikslų, bet nesiryžtantiems pradėti savo veiklos, Marius atsakė, kad norėtų bet kokio amžiaus žmones įkvėpti kurti, daryti tai, kas patinka, nebijoti šiek tiek rizikos, steigti veiklas, kurios neštų ne tik pasitenkinimą, bet ir finansinę naudą bei laisvę.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.