...

A. Palskis: „pagrindinė nuostolingos veiklos priežastis – masinės drabužių vagystės.“

Verslas

2012.04.09

Autorius: Mantė Sabaliauskaitė

Temos: , .

A. Palskis: „pagrindinė nuostolingos veiklos priežastis – masinės drabužių vagystės.“

Verslininkas Albertas Palskys BFL/ Andriaus Ufarto nuotr.

Pagrindinė „bzn start“ balandžio mėnesio tema – „Verslas iš antrų rankų“. Verslininkas A. Palskis atvirai pasakoja, kaip jam sekėsi įkurti savo verslą.

Verslo pradžia

„Dirbdamas Panevėžio gamykloje vis svarsčiau, kaip prasimanyti pinigų, kad aprūpinčiau savo šeimą. 1991 metais ėmiausi dėvėtų drabužių verslo – jis tuo metu Panevėžyje buvo gana populiarus. Kai pažvelgiu į praeitį, man atrodo, kad šiame mieste ir susiformavo dėvėtų drabužių verslo užuomazgos“, – teigė pašnekovas ir pridūrė, kad pradžių pradžia buvo siaubinga. (ištrauka iš straipsnio)

Klientai

Žvelgdamas į praeitį A. Palskys sako, kad dabar klientai iš tiesų kitokie. Anksčiau pagrindiniai pirkėjai būdavo tik labai mažas pajamas gaunantys žmonės ir senutės. Na, o jaunimas stengdavosi neparodyti, iš kur gauna drabužių, prašydavo aptarnauti prieš ar po darbo valandų. Dabar tokiose parduotuvėse lankosi daug kas… Ne tik mažas ar vidutines pajamas gaunantys, bet ir mums gerai iš televizijos ekranų pažįstami veidai, pavyzdžiui, žurnalistai, muzikantai, Seimo nariai ar bankininkai. Pasitaikydavo atvejų, kai vienas žmogus apsipirkdavo už 300 ar 700 litų. (ištrauka iš straipsnio)

Kainodara ir reklama

Laikausi nuostatos nemeluoti pirkėjams. Dažnai būna, kad parduotuvės skelbia, esą pristato naują asortimentą arba visoms prekėms taiko 50 proc. nuolaidą, tačiau atėjęs pamatai tik papildymą, o nuolaidos, pasirodo, galioja tik prastesnės kokybės drabužiams. Žmonės nėra kvaili, iš karto supras, kad tai reklamos triukas. (ištrauka iš straipsnio)

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.